Kurz Dvanáct posvátných nocí

Kurz Dvanáct posvátných nocí vznikl jako návod, jak zapojit praxi tradičního řemesla do každodenního života.

Tento kurz, který je tvořen dvanácti e-maily, vás po dvanáct dní a nocí provede rituály, zvyky a tradicemi oslav Zimního slunovratu a stane se pro vás jakousi magickou kuchařkou, která vám nabídne recept, jak během posvátných nocí kolem Zimního slunovratu realizovat svou osobní praxi založenou na tradičním řemesle. 

Kurz je souborem praktických návodů, tipů a postupů, z nichž si nejen sestavíte rituály pro kouzelné období svátku Yule, ale umožní vám naučit se pracovat v souladu s cyklem roku. 

Kurz Dvanáct posvátných nocí vám nabídne nejen zajímavé informace o tradicích našich předků, ale bude vám praktickým průvodcem, jak tyto staré zvyky převést do moderní doby a konkrétně začlenit do vašich životů. 

V kurzu budeme vašimi průvodkyněmi po Dvanácti posvátných nocích. Povedeme vás tak, abyste tento čas prožili s předky, duchy a v souladu s cyklem přírody.

Součástí kurzu je opět online podpora ve Facebookové skupině, kde můžete nejen klást otázky, ale sdílet vaše prožitky, zážitky i fotky zachycující vaši praxi.

 

Registrace je pozastavena

Děkujeme Vám za přízeň. Registrace pro rok 2022 je již zastavena a kurz již nelze objednat.

Novinky na email

Pokud si chcete být jistí, že Vám neuteče žádný další kurz, zaregistrujte se do našeho emailového zpravodaje. A nejen to, posíláme samozřejmě i spoustu zajímavých novinek ze světa Estara.cz.

Recenze

 

Obsah kurzu

Úvodní e-mail

Seznámíte se s charakteristikou daného období, inspirujete se seznamem pomůcek a dozvíte se zajímavé informacemi o čase Zimního slunovratu. První e-mail obdržíte již při vstupu do kurzu. Najdete v něm nejen všechny potřebné informace a seznam pomůcek, které by se vám mohly hodit, ale také mnoho zajímavých informací o magickém čase Zimního slunovratu a tipy, jak se na toto období napojit. Těšit se můžete i na recepty nejen na kouzla, ale také na lektvary i pochutiny zcela nemagické.

12 e-mailů

Od 20. prosince do 31. prosince vám každé ráno pošleme e-mail s radami, návody a tipy, jak strávit daný den a noc. Každé ráno vám pošleme e-mail, který se týká nadcházející posvátné noci. Seznámíme vás s rituály, které se pojí ke konkrétní noci, a povedeme vás tak, abyste si mohli sestavit vlastní rituál na míru vašim potřebám. Dozvíte se o všem, co se děje v přírodě, jaké byliny a zvířata vám pomohou propojit se s cyklem roku, nabídneme vám možnost pracovat s runami a dostanete tipy na kouzla pojící se s daným dnem. Budeme společně hledat cesty, jak se spojit s bohy, předky i duchy a jak toto spojení do budoucna přetavit v dlouhodobé prospěšné vztahy.

E-book

Vše, co jste se v kurzu dozvěděli, na konci shrneme v e-booku, se kterým můžete pracovat v dalších letech. Na konci kurzu všechno přehledně shrneme v e-booku Dvanáct posvátných nocí, který vám poslouží nejen jako praktická příručka pro příští roky, ale mnoho informací v něm obsažených použijete i během celého roku.

Uzavřená Facebooková skupina

Virtuální komunita, kde máte prostor nejen pro vaše otázky, ale především pro sdílení zážitků z vaší osobní praxe. Svátky Zimního slunovratu jsou časem sdílení. Trávíme čas nejen s naší skutečnou rodinou, ale i s rodinou spirituální – s předky, s duchy, s bohy, ale i s dalšími praktikanty, kteří jdou po stejné cestě. V uzavřené skupině budete mít tedy nejen prostor na otázky, ale společně můžeme sdílet naše zážitky, pochlubit se fotkou z rituálu nebo si nasdílet tipy na recepty a návody na výzdobu domácnosti – prostě prožít spolu svátky jako skutečná komunita.

 

Průvodkyně kurzem

Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních na Estara.cz, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Lena – Cottage Witch Apothecary

Svůj život i praxi stavím na základních přírodních principech více jak dvacet let. Od dětství jsem byla jemně vedena k tomu, že všechno v přírodě má svůj řád a neměnné místo. Právě moudrost bylin a znalost přírodního léčení je tradicí, která se v mé rodině předává z generace na generaci… Více o Lence

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)