Balíček – Čarodějný podzim a zima 2023

  • Výhodný balíček dvou kurzů
  • Čaropodzim & Čarozima 2023

S blížícím se podzimem se vracíme z cest do svých domovů, ke svým rodinám, přátelům a známým. Stejně jako tomu bývalo v časech našich předků, máme přirozeně potřebu trávit více času doma, s našimi blízkými. Bez ohledu na to, jestli to dřív byly přástky a teď spolu hrajeme Carcassonne, to, co se pro období podzimu a zimy táhne napříč generacemi, je chuť být spolu a budovat vztahy. Podzim a zima jsou na to ideálním časem, než se s jarem zase rozeběhneme do světa, za svými koníčky, sny, výlety a dovolenými.

A protože nejvíce toužíme trávit čas právě s lidmi, kteří jsou naladěni na podobnou vlnu, přinášíme v tomto čase Čarodějný podzim a Čarodějnou zimu, dva sesterské kurzy temné půle roku.

Čarodějný podzim
– zaplatíte pouze 450 Kč –

(black friday sleva z 1600 Kč)

Vítejte v čarodějném podzimu, kouzelném období prostoupeném magií, chutí dýňového latté, barvami padajícího listí i vzpomínkami na milované zemřelé. Kolo roku se pootočilo… 

 Blackfriday sleva

Výhodný balíček Podzim+Zima
– zaplatíte pouze 1100 Kč –

(plná cena balíčku 4400 Kč)

Čaropodzim a Čarozima jsou tu proto, abychom mohli sdílet naši cestu kouzelným světem, předávat si zkušenosti a bavit se spolu. Otevírají dveře vyhřáté síně a jako staří přátelé nás s úsměvem na rtech…

 Blackfriday sleva

Čarodějná zima
– zaplatíte pouze 1600 Kč –

(first minute sleva z 2800 Kč)

4 zimní kapitoly plné tradic, kouzel, rituálů a příběhů pro kouzelný prosincový čas, rituály posvátných nocí a předslunovratové živé vysílání kde se společně sejdeme, abychom si popovídali o svátcích …

Čaropodzim a Čarozima jsou tu proto, abychom mohli sdílet naši cestu kouzelným světem, předávat si zkušenosti a bavit se spolu. Otevírají dveře vyhřáté síně a jako staří přátelé nás s úsměvem na rtech a svařákem v ruce zvou na posezení u krbu. Ať už venku padá listí a fučí vítr nebo mrzne a na krajinu se tiše snáší sněhové vločky, jsou tu pro nás.

Pokud i vy toužíte strávit ty nejkouzelnější měsíce roku obklopeni dobrým jídlem, pitím a atmosférou sdílení, jste tu správně. Okouzlete si dny všední i sváteční a najděte ve tmě světlo přátelství, podpory a společně strávených chvil naplněných magií.

Nyní máte možnost pořídit si balíček kurzů Čarodějný podzim a Čarodějná zima s 50% slevou. Samostatně by vás tyto kurzy dohromady stály 4 400 Kč – výhodný balíček kurzů však nyní nabízíme za 2 200 Kč. resp. za 1100 Kč (black friday sleva)

 

Co v kurzech najdete?

V Čarodějném podzimu pro vás máme od 27. října do 10. listopadu 5 emailů, které vám budeme posílat každý pátek a pondělí.

Čarodějný podzim obsahuje:

  • 5 kapitol v naladění na posvátný a magický čas podzimu
  • 5 zastavení na samotné hranici našeho světa a Jinosvětů
  • Přechodové rituály, spojení s předky, nekromancie, cestování mezi světy
  • Oslava poslední sklizně, recepty a kouzla

V Čarodějné zimě se budeme potkávat od 1. prosince do 1. ledna. Kurz je tvořen čtyřmi samostatnými kapitolami, které vám budou chodit na e-mail každý pátek, počínaje 1. 12.

Od 21. prosince, vám až do 1. ledna budeme každé ráno posílat průvodce dvanácti posvátnými nocemi s rituálem určeným pro daný den.

Čarodějná zima obsahuje:

  • 4 kapitoly s kouzly, radami a tipy spojenými s časem zimy a přípravou na období dvanácti posvátných nocí
  • 4 pravidelná setkání s recepty, tradicemi a návody na to, jak si připravit ten nejkouzelnější slunovratový čas
  • 12 rituálů pro 12 posvátných nocí zimního slunovratu
  • Předslunovratové živé vysílání, kde se společně sejdeme, abychom si popovídali o svátcích spojených se zimním slunovratem, něco dobrého si upečeme a přivítáme dvanáct posvátných nocí společným rituálem

Oba kurzy si můžete zakoupit i samostatně. Ve výhodném balíčku vám ale jejich cena vyjde jen na polovinu ceny, kterou byste zaplatili za oba kurzy. 

 

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurzy vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)