Čarodějná kavárna naživo

Připojte se k našemu prvnímu online setkání Čarodějné kavárny, které se koná v pátek 31. května od 20:00. Pokud máte rádi náš podcast, kde si každou druhou neděli povídáme nad šálkem magické kávy, je tohle setkání právě pro vás. Přijďte si popovídat o své magické praxi, podělit se o zážitky a poznat nás blíže.

Setkání je zdarma a vytvoříme atmosféru, která se vyrovná skutečnému setkání v kavárně. Chceme vás poznat jako živé lidi se všemi vašimi radostmi a starostmi, a poskytnout vám možnost poznat nás. Připojte se k našim neformálním čarodějným setkáním, která budou od letošního léta součástí našeho nově vznikajícího Covenu.

Všem registrovaným zasíláme malý dárek – eBook “Přivoňte si k létu”, kde se dozvíte vše o kadidlech – jejich historii, účincích a způsobech použití. Naučíte se, jak si správně vybrat a připravit kadidlo pro různé magické účely, od očištění prostoru po přitahování pozitivních energií. Kromě toho zde najdete recepty na bylinné koupele, které vám pomohou s relaxací, láskou nebo třeba s energetickým posílením.

 

Naživo

Baví vás náš podcast, kde si každou druhou neděli nad šálkem lahodné magické kávy s příchutí kouzel a špetkou sarkasmu povídáme tak, jako kdyby nás ani nenahrávali? Poznáváte se v některých historkách nebo zážitcích a máte pocit, že byste k tomu taky měli co říct?

Nemáte kolem sebe nikoho, s kým můžete sdílet svoji kouzelnou realitu a chtěli byste si s námi popovídat? Probrat, co děláte, jak se máte, jak aktuálně vypadá vaše magická praxe a co vás těší i co vám třeba dělá starosti?

V pátek 31.5. od 20:00 pro vás otevíráme dveře naší Čarodějné kavárny, abychom se zde sešli na pokec nad šálkem dobrého nápoje. Ten si sice budete muset obstarat sami, jinak je ale tohle setkání zcela zdarma.

Naše setkání sice bude online, ale z našich zkušeností můžeme říct, že se nám na takových pokecech už opakovaně podařilo vytvořit atmosféru, která si se skutečným setkáním v kavárně nebo vinárně v ničem nezadá.

A navíc nemusíte řešit, co si máte vzít na sebe. Róba nebo tepláky, nám je to úplně jedno 😀 Hlavně, že se máme možnost zase o kousek líp poznat.

Zajímáte nás.

A právě proto nechceme, abyste pro nás byli anonymními tvářemi nebo ikonkami ze sociálních sítí. Chceme vás vnímat jako živé lidi se všemi vašimi radostmi a starostmi. A chceme, abyste tak měli možnost i vy zažít nás. Pojďte si tedy s námi vyzkoušet atmosféru neformálních čarodějných setkání, která budou od letošního léta pevnou součástí našeho nově vznikajícího Covenu.

Pokud jste ještě neslyšeli historku o vepřovém jazyku přibitém ke stromu, hořícím oltáři nebo odlitku jisté části těla za účelem vytvoření svíčky pro hojnost, tak vám můžeme už teď slíbit, že na sebe určitě práskneme ještě horší věci 😀

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Další díly

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)