Čarodějné jaro 2024

Potřebujete načerpat novou energii a naladit se na rytmus přírody, který vám pomůže nechat za sebou to staré, co vás tíží? Jste připraveni znovuzrodit se v žáru beltainových ohňů? Hledáte společenství stejně naladěných lidí, kteří s vámi budou tvořit, čarovat a hrát si? 

Pak jste tu správně. Náš nejoblíbenější kurz Čarodějné jaro je zpátky, a to ve variantě pro zaměstnané, uspěchané a věčně nestíhající čarodějky, které nemají čas číst tuny materiálů nebo dělat složité rituály. 

A víte co? Je to tak v pořádku. Protože jarní svátky přinášejí hlavně radost, svobodu a hravost. A tak odhoďte tlusté učebnice i starosti všedního života a pojďte si s námi užít divoký tanec v náruči jarní přírody.

Čarodějné jaro 2024

Co vám Čarodějné jaro nabídne?

  • 26. dubna dostanete video, kde vám poradíme, jak se nachystat na svátek Beltane a využít jeho plodnou sílu
  • 28. dubna přidáme textové materiály, kde najdete recepty na kouzla, oleje, masti, ale i dobroty spojené s jarním obdobím
  • 30.dubna vám do mailu přistanou audio nahrávky meditací, které vás naladí na senzuální krásu jara a pomohou vám v žáru beltainových ohňů zanechat vše, co vás trápí a bolí
  • a samozřejmě, že součástí kurzu je i společná práce, sdílení a podpora v uzavřené Facebookové skupině
 
 

O Kurzu

Představte si, že máte možnost otevřít dveře k něčemu novému; k jarní magii, která může zcela proměnit váš život. “Čarodějné jaro” není jen kurz, je to cesta k hlubšímu spojení s přírodou a její obnovující silou. 

Ponořte se do tajemství Beltainu, svátku plodnosti a nových začátků, a nechte se vést k vytvoření vlastních rituálů, které vám umožní čerpat z té nejčistší energie přírody. 

Nyní je ten pravý čas objevit, co všechno můžete o sobě a o světě kolem sebe zjistit.

Cítíte někdy touhu po úniku, po klidu a tichu uprostřed ruchu všedního dne? Naše mluvené meditace jsou klíčem do zóny pohody. Můžete se naladit se na jarní energie, zbavit se stresu a napětí a jako mávnutím kouzelné hůlky se přenést do osobní oázy klidu a míru.

A co víc, “Čarodějné jaro” vás vybaví praktickými magickými dovednostmi, které můžete využít každý den. Zkoušeli jste někdy vařit s magií? Nebo tvořit vlastní oleje, masti a kadidla? My vám ukážeme, jak na to. 

A nezapomeňte, že se k vám připojí i celá komunita lidí, se kterými můžete sdílet své zážitky a z kterých čerpat inspiraci. Připojte se k nám a staňte se součástí našeho magického kruhu, kde každý má své místo a každý příběh má svůj význam.

Čarodějné jaro” je vaše brána k novému začátku, k magii, která čeká, až ji objevíte. 

Začněte psát další kapitolu svého života, kapitolu plnou magie, míru a spojení. Jste připraveni otevřít dveře do světa, kde vás čekají nekonečné možnosti?

Zažijte kouzelný čas v souznění s rytmy přírody. Nechte své smysly zaplavit harmonií vůní. Zabořte ruce do hlíny a dotkněte se bosýma nohama země. Spojte se silou samotné Matky Země a načerpejte moc, kterou vám poskytuje. 

  • Magie svátků jara: Vydáme se společně po stopách jarních svátků a zjistíme, jak je můžeme oslavit pomocí starých i nových rituálů, které nás spojí s obnovující energií přírody. 
  • Jarní oltář a přírodní magie: Naučíte se připravit jarní oltář, který vám pomůže přinést do vašich životů růst, plodnost a nové začátky.
  • Meditace a relaxace: Ponořte se se sluchátky do namluvených meditací, které vám pomohou relaxovat, meditovat a naladit se na jarní energie kdykoliv a kdekoliv budete chtít. 
  • Magie lásky a plodnosti: Vrhneme se na magii lásky, milostných hrátek a plodnosti. Naučíte se praktické rituály a kouzla, které vám pomohou obohatit váš život o příjemné emoce a prožitky. 
  • Kouzelné tvoření a vaření: Kromě rituálů si užijete tvoření bylinných olejů, mastí a kadidel, které posílí vaší osobní magii a dodají další energii vašim kouzlům. A protože v přírodě začíná čas hojnosti, užijeme si ji i na našich talířích. 
  • Komunita a sdílení: Přidejte se do naší uzavřené facebookové skupiny, kde můžete sdílet své zkušenosti, fotky oltářů a rituálů a stát se součástí čarodějného společenství, které sdílí vaši vášeň pro magii a kouzelný život. 
 

Říkají o nás

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)