Čarodějné jaro – kouzla a rituály od Filipojakubské do Svatojánské noci

  • 8 týdnů v souznění s rytmy přírody 🌺🌺🌺
  • 8 zastavení s kouzly mezi dvěma velkými magickými nocemi 💥💥💥
  • Byliny, tinktury, recepty, přírodní magie 🌿🌿🌿
  • Přidejte se na společnou cestu čarodějným jarem 🖤🖤🖤

Zveme vás na cestu čarovným jarem. Zažijte kouzelný čas v souznění s rytmy přírody. Nechte své smysly zaplavit harmonií vůní. Zabořte ruce do hlíny a dotkněte se bosýma nohama země. Spojte se silou samotné Matky Země a načerpejte moc, kterou vám poskytuje. 

V posvátném čase mezi dvěma magickými nocemi se naučíte pracovat s bylinami, které kvetou v tomto ročním období. Z běžně dostupných surovin vyrobíte své vlastní oleje, tinktury a masti. Svůj záměr zformujete do vosku a zhmotníte do svíčky. 

Uspořádáte si svůj oltář ve spojení s přírodou a živly a okouzlíte svůj život jednoduchými rituály a recepty, při nichž využijete vše, co vám jarní období nabízí. 

Ať už žijete uprostřed zeleně, nebo je vaším domovem panelová džungle, vždy existuje způsob, jak se napojit na entity a energie, které tu byly dávno před námi a které dlí v samotném srdci Lesa. 

Po osm týdnů, od předvečera prvního májového dne, do letního slunovratu, vás povedeme stezkou přírodní magie. Necháme se společně prostoupit bujnou a pučící energií jara a přivoláme si do života lásku, vášeň, hojnost i úspěch.

Pomocí sdílených rituálů uctíme Bohyni a nezapomene ani na její milostné spojení s Bohem. 

 

Co kurz obsahuje

  • 8 + 1 emailů: první email vám přijde ihned po registraci do kurzu, abyste měli čas připravit si vše, co se vám bude na naši společnou cestu hodit. Další emaily vám budou chodit vždy v pondělí, počínaje 1. květnem a konče 19. červnem
  • V každém emailu najdete pracovní skripta plná receptů, návodů, kouzel, ale i zajímavých informací, které se týkají daného období. Součástí každého emailu jsou také videonávody, díky nimž budete moci snadno vše hned vyzkoušet a aplikovat.
  • Při registraci dostanete vstup do uzavřené facebookové skupiny, kde s vámi budeme sdílet naši vlastní osobní praxi a kde jsme také připravené na vaše zvídavé dotazy.
  • Všechny materiály, které obdržíte, stejně jako účast ve skupině, máte k dispozici i po skončení kurzu – a v příštím roce si s námi můžete vše zase zopakovat.

Říkají o nás

 

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

 

Ukázka finančního kouzla

Ukázka videa, které je součástí našeho kurzu Magie svíček.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)