Čarodějný podzim

 • 5 kapitol v naladění na posvátný a magický čas podzimu
 • 5 zastavení na samotné hranici našeho světa a Jinosvětů
 • Přechodové rituály, spojení s předky, nekromancie
 • Oslava poslední sklizně, recepty a kouzla

Vítejte v čarodějném podzimu, kouzelném období prostoupeném magií, chutí dýňového latté, barvami padajícího listí i vzpomínkami na milované zemřelé. Kolo roku se pootočilo a příroda opět mění svou podobu. 

Přichází čas přechodu. Hranice mezi světy se ztenčují a brána do říše duchů se otevírá. Pod různými jmény oslavujeme čas předků, smrti, ale také čas vděčnosti za poslední sklizeň. Bohatá směsice tradic a rituálů spojených s podzimním obdobím nás vzájemně spojuje a připomíná důležitost cyklu smrti a znovuzrození.

Nechte své všední dny prostoupit kouzlem tohoto čarovného období. Dovolte magii, aby se stala součástí vašeho života a aby vás zahalila jako teplá deka, která vás zahřeje po čas sychravých mlžných dní. Oslavte s námi hojnost darů samotné Země a vychutnejte si plnost a bohatství života. Uctěte smrt v její laskavé i krutí podobě a s pokorou přijměte její právoplatné místo v cyklu života.

V liminálním čase, spojujícím zrození se zánikem, se díky cestě Čarodějným podzimem naučíte komunikovat se zemřelými, uctít své předky a požádat je o ochranu i podporu.

Podniknete vzrušující cestu do podsvětí své duše, kde objevíte nečekané dary, které dlouho ležely nevyužity.

Čas poslední sklizně je ale i obdobím radosti, dobrého jídla a sdílení darů hojnosti s našimi nejbližšími. Proto nezapomeneme ani na zábavu a přineseme recepty na chutné pokrmy ze surovin, které nyní rostou, a na lahodné horké nápoje s příchutí podzimu.

Budeme pracovat, ale budeme se i bavit a radovat. A především si užijeme toto magií nabité období v jeho plnosti, nádherných barvách, vůních a chutích, a v jeho neskonalém kouzelném potenciálu.

Chcete své všední dny proměnit v magický čas a oslavit s námi cyklus smrti a znovuzrození?

Láká vás získat svou moc skrze práci s předky a podsvětím?

Toužíte nahlédnout za tajemné závoje Jinosvětů a kontaktovat svět duchů?

Chcete navázat na staré tradice a založit si tradice vlastní?

Milujete barvu a příchuť kouzelného podzimního období obtěžkaného vůní dýňového latté a čisté magie?

Pak jste tu správně

 

Co kurz obsahuje

 • 5 emailů: první vám přijde v pátek 27.10. Další emaily vám budou chodit vždy v pondělí a v pátek, poslední z nich 10. listopadu.
 • V každém emailu najdete pracovní skripta plná receptů, návodů, kouzel, ale i zajímavých informací, které se týkají daného období.
 • Při registraci dostanete vstup do uzavřené facebookové skupiny, kde s vámi budeme sdílet naši vlastní osobní praxi a kde jsme také připravené na vaše zvídavé dotazy.
 • Všechny materiály, které obdržíte, stejně jako účast ve skupině, máte k dispozici i po skončení kurzu.

Pro koho je kurz určen

 • Pro všechny, kdo milují podzim s jeho jedinečnou atmosféru plnou magie
 • Pro ty, kteří hledají způsob, jak podzimní čas strávit i během všedních dní kouzelně a jedinečně
 • Pro ty, co chtějí poznat staré tradice a založit na nich vlastní cestu, jak oslavit poslední sklizeň a liminální období podzimu
 • Pro ty, kteří chtějí začít pracovat se svými předky a hledat u nich pomoc, radu i ochranu
 • Pro všechny, koho láká nakročit na cestu komunikace s duchy a nekromancie
 • Pro milovníky chutné a bohaté kuchyně s podzimní příchutí
 • A samozřejmě pro všechny z vás, kdo chtějí sdílet svoje zážitky, zažít atmosféru sdílených rituálů a kouzel a podpory lidí naladěných na stejnou (magickou) vlnu
 

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)