Dvanáct posvátných nocí zimního slunovratu

  • 12 rituálů
  • 12 výkladů
  • 12 kouzel
  • 12 setkání s bohy
  • 12 témat k zamyšlení
  • 12 dní pro vytvoření 12 šťastných měsíců následujícího roku
  • 12 emailů s 12 rituály, kouzly, výklady a tipy pro každý den 12 posvátných nocí

Pojďte se ponořit do temnoty bezčasí konce roku a najít v ní spojení sami se sebou. Pomocí 12 rituálů a 12 témat se v čase 12 nocí naladíme na posvátný čas, v němž zasadíme semínka záměrů pro příštích 12 měsíců nového roku.

V celkem 12 společných zastavencích dostanete 12 návodů na 12 rituálů, 12 témat k zamyšlení a 12 runových výkladů, které vás provedou nejen obdobím mezi zimním slunovratem a novým rokem, ale ukážou vám i cestu, kudy se vydat při hledání prosperity a štěstí v dalších měsících. 

Ve 12 emailech budeme vašimi průvodkyněmi 12 nocemi naplněnými kouzly. 

Nechte se vést cestou magie a věnujte sami sobě vědomý čas, kdy společně vytvoříme čarovné podhoubí pro vše, co má vyklíčit v příštím roce. 

Co dostanete?

  • Každé ráno, počínaje 21. prosincem a konče 1.lednem vám naše čarodějné sněžné sovice doručí do vaší mailové schránky poštu s rituálním průvodcem pro nadcházející posvátnou noc. 
  • Vstup do uzavřené Facebookové skupiny, kde sdílíme naše prožitky a zkušenosti. 
 

Vaše průvodkyně kurzem

Kdo kurz vede? My tři čarodějky, dohromady spojené mocí tří pod společným projektem Estärä. Pokud se chcete dozvědět více o nás – o průvodkyních, přečtěte si krátké povídání o průvodkyních nebo náš blog. Aktivní jsme také na naší Facebook stránce, či Instagramu.

Gaurí – Tiumen

K magii a výkladům karet jsem se dostala po více jak dvaceti letech praktikování tantrického buddhismu. Styl mé praxe se tak sice diametrálně proměnil a obohatil o nové dimenze, motivace však zůstává stále stejná. Magii vnímám jako práci s myslí. Jako praxi zaměřenou na poznávání a hledání moudrosti… Více o Gaurí

Adéla

Pokud bych měla svou cestu nějak nazvat, označila bych se za moderní eklektickou čarodějnici. Ráda čerpám z historických zdrojů, dochované moudrosti našich dávných i nedávných předků a ze zkušeností dalších praktikujících, nicméně tím nejdůležitějším je pro mě praktičnost a efektivita pro mne samotnou a pro můj život… Více o Adéle

Kateřina – Karen

Jako dítě jsem objevovala sílu magie v pohádkách, imponovala mi každá čarodějka, víla i strašidlo. Celoživotně mě provázela silná intuice a život byl takový až moc snadný. Ke své praxi jsem se dostala až po narození mého syna, kdy jsem se začala zajímat o léčbu psychosomatických nemocí dětí a Tarot se stal nedílnou součástí mého života… Více o Kateřině

Nejste zatím rozhodnutí?

Nevadí, zaregistrujte se do našich novinek. Poznáte nás tak více a třeba se rozhodnete později, zda se s námi vydáte na cestu. Jak vypadá náš newsletter, se můžete podívat zde.

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)