Karen / výklady

Výklady karet nám ukážou tu nejpravděpodobnější možnost, kam se náš život bude ubírat. Záleží ale pouze na nás, zda se s danou situací pouze vyrovnáme, nebo jí budeme aktivně čelit. Karty mohou být naším velkým učitelem, a proto v mých tarotových výkladech hledáme společně příčiny toho, co se zrovna děje a zároveň cestu, jak z dané situace ven. Jak si tedy aktivně tvořit budoucnost po které toužíte? Jak se vyrovnat s překážkami? Jak se vyrovnat s ranami minulosti?

Díky kartám můžete sami odstranit překážky z vašeho života, vyhnout se neštěstí a zlepšit svůj život od základu.

Pokud po výkladu potřebujete pomoc s nastartováním cesty, můžeme provést Tarotovou magii, díky které transformujeme energie ve vašem výkladu. Budoucnost není stoprocentně daná. Výklad vždy ukazuje, jak situace může dopadnout, a špatné karty vás tedy varují, abyste se té špatné situaci mohli vyhnout. A hlavním trikem na špatné karty je magie. V Tarotové magii existuje pojem „korekce“. Korekce je způsob, jak se zbavit špatné energie, kterou ve výkladu ukazují negativní karty a přemodelovat ji na novou pozitivní energii. Korekce je souhrn jak jednoduchých, tak i složitějších magických rituálů, které dokážou změnit vaši budoucnost, nebo dokonce transformovat energie minulosti.

Pomocí Tarotové magie můžeme společně měnit situace a zlepšovat svůj stav a stav svých přátel, členů rodiny i mazlíčků, přivolávat lásku, zlepšovat vztahy a finanční hojnost. Tarotová magie vám může pomoci dosáhnout vašich cílů.

V této uspěchané a chladné době, kdy nejsou naše vztahy tak pevné, většina z nás cítí silný pocit osamění. Čím dál větší problém nám činí se rozhodnout a vzít za svá rozhodnutí plnou zodpovědnost. Ztratili jsme smysl života a mnohdy můžeme mít pocit, že jen „přežíváme“ namísto plného prožívání a radování se. V takovou chvíli potřebujeme přítele a rádce, který nám pomůže nalézt správný směr, ukáže nám možnosti, které nejsme sami schopni vidět, a hlavně nám pomůže v komunikaci se sebou samým. Tarot se v takový moment vašeho života tímto rádcem stát může.

S čím konkrétně vám mohu pomoci

Vztahové a partnerské problémy

Jste sami a nechcete být? Kladete si otázku, zda má smysl zachraňovat vaše manželství nebo vztah? Trápí vás milostný trojúhelník? Udělám prognózu vaše vztahu, poradím, jak najít lásku nebo proč se vám vztahy nedaří. Výklad nastíní, jak se bude vyvíjet a co vás čeká v milostném životě.

Milostné vztahy jsou jedna z nejčastějších a nejzapeklitějších otázek mých klientů. Nejste ale na své trápení sami. Partnerské vztahy můžeme společně řešit pomocí kouzel a rituálů pomocí Milostné magie. Magie lásky vám dává šanci dosáhnout velkolepých výsledků v oblasti lásky, šanci získat osobu svých snů pro trvalý vztah, který vydrží po zbytek vašeho života. Cílem magie lásky je, aby byl vztah šťastný, plný vzájemné úcty a věrnosti. Magie lásky vám může pomoci získat náklonnost i bývalého partnera.

Přestaňte plakat do polštáře a dejte si šanci změnit svůj život k lepšímu. Máte šanci toho dosáhnout s pomocí magie.  Rituály jsou také určeny k odříznutí všech nepřátel vašeho vztahu, nebo k zpřetrhání pout, které vás ničí a potřebujete se jich zbavit.

Nalezení cesty k hojnosti a finanční prosperitě

Potřebujete poradit s hledáním práce? Trápí vás vztahy na pracovišti, nebo přemýšlíte, zda má vaše zaměstnání pro vás potenciál do budoucna? Chcete změnit zaměstnání nebo potvrdit, zda je podnikání pro vás dobrý krok? Výklad ukáže, jak správně pracovat s tokem peněz a zda jsou všechny cesty volné k vaší finanční hojnosti. 

Rodinné problémy s rodiči či dětmi a řešení problémů v přímé i nepřímé rodové linii

Trápí vás vztah s rodiči, nebo se nemůžete dostat blíž svým dětem? Potřebujete odpustit svým rodičům a uvolnit tak bloky ve svém srdci? Výklad vám pomůže najít cestu a najít příčinu problémů. Karty také ukážou, jak vést správně své děti a zda vaše vedení vůbec potřebují a pomohou ukázat jejich vlastní cesty. 

Vztah sám/sama k sobě

Pomohu vám s nahlédnutím na příčiny nízkého sebevědomí, založených na nezpracovaných traumatech vašich i vašeho rodu. Společně můžeme najít cestu, aby jste se milovali jako nikdy předtím a mohli tak plnohodnotně milovat i někoho jiného.

Nahlédneme do minulosti

Můžeme nahlédnout do tajemství minulých životů, obzvláště pokud trpíte nějakými traumaty a fóbiemi, nebo se vám některé situace v životě opakují stále dokola.

Jak výklad probíhá

 • Při objednávce vyplníte do do políčka „poznámka“, jaké téma spolu budeme řešit.
 • Dále napíšete svoje datum narození a pokud budeme řešit i jinou osobu/osoby, tak i jeho/jejich křestní jméno + datum narození.
 • Po dokončení objednávky vám zašlu potvrzení objednávky, podklady k platbě a případně se vás zeptám na doplňující informace a požádám o aktuální fotku všech, kterých se výklad týká, pro lepší napojení.
 • Výklad vám zašlu do týdne po zaplacení objednávky na váš e-mail.

Doporučuji, abyste předem věděli na jakou životní oblast se chcete ptát. Do karet se nenahlíží z pouhé zvědavosti, ale především proto, že si opravdu přejete získat cenné informace a dále s nimi pracovat.

Veškeré mé výklady, rady, poskytuji jako kartářka a vaše přítelkyně. Nezasahuji do medikace a otázky na zdravotní stav určuji z karet z pohledu energetického systému. Proto s veškerými zdravotními problémy navštivte pouze a jen specializované lékaře a zdravotní instituce!

Jak probíhá magická pomoc

 • Tento druh služby si v případě vašeho zájmu individuálně domluvíme poté, co ode mě obdržíte výklad
 • Objednávka magických služeb bez předchozího výkladu není možná (abych správně navrhla rituál, musím pochopit, co se ve vašem životě děje a co a jak je potřeba změnit)
 

Kolik moje služby stojí

 • Za kompletní výklad, kde se podíváme na celou vaši životní situaci a nejdůležitější témata vašeho života (vztahy, rodina, práce, finance, zdraví…) zaplatíte 2 000 Kč
 • Kompletní výklad s magickou korekcí výkladu 4000 Kč
 • Milenecké trojúhelníky 1500,-
 • Za výklad na jednu otázku je to 500 Kč
 • Výklad a magická korekce jedné otázky 1500,-
 • Každá další otázka navíc pak stojí 500 Kč (takže například výklad na dvě otázky vás bude stát 1 000 Kč, tři otázky 1 500 Kč atd.)
 • Pokud si nevíte rady a potřebujete jen rychlou radu od karet, ale nepotřebujete hloubkový rozbor situace, pak zaplatíte 200,- za jednu otázku, na kterou dostanete svou odpověď do 24 hodin

Cena magické pomoci je individuální a odvíjí se dle náročnosti a případné ceny materiálu.

Co ode mě dostanete

Na váš e-mail dostanete rozsáhlý výklad v písemné podobě, ke kterému se budete moct kdykoliv vrátit. V případě magické korekce, rituálů nebo kouzel i informace, jak daný rituál probíhal, jaké změny jsme provedli a zároveň i přesné instrukce a rady, které nám karty nabízí, společně s foto a videodokumentací.

 

Objednávka výkladu

Poskytování služeb se řídí těmito obchodními podmínkami. Práce s osobními údaji, které nám poskytnete, jsou vždy v souladu podmínkami na ochranu osobních údajů (GDPR)