Luna radí 1.1 – 4-1

LUNA RADÍ 1.1. – 4.1.

A je to tu! Nový rok, pro některé z nás nový začátek a den, kdy si plánujeme spoustu předsevzetí, které stejně nedodržíme, ale rádi si je píšeme 😃 I v tomto roce vás budou provázet rady paní Luny. Bude vám průvodkyní i kamarádkou, poradí jak nejlépe pracovat s vlivy Měsíce, Slunce a planet a jak je využít ve svůj prospěch. Luna představuje ženskou stránku osobnosti, lidské nevědomí a cítění.

Vzhledem k jejímu rychlému pohybu astrologickými znamenímu se proměňuje i celkové klima. Upozorníme na přecitlivělost některých dnů nebo na dobu vhodnou k realizaci plánů.

Ať Luna podpoří všechna vaše přání a touhy a váš rok 2024 je plný zdraví, lásky, harmonie a spokojenosti!

Od úterního dopoledne počítejte s citovou zátěží kvůli ublížené Venuši a odtažitému Saturnu. Nenechejte se jimi vtáhnout do sebelítosti a ukřivděnosti. Dopoledne ohlídejte, co říkáte, protože nesoudný Merkur plete páté přes deváté. Odpoledne nepodlehněte neptunskému splínu. Večer se vyhněte výměnám názorů, jinak vás útočný Mars svede k hádavosti.

Ve středu vstupuje Měsíc v 1:47 do Vah. Za diplomatického Měsíce ve Vahách dokážete řešit konfliktní situace jako v rukavičkách. Ujasněte si v rodině třecí plochy. Poseďte s přáteli v útulné vinárně a diskutujte o běhu života. Po poledni si vychutnejte něžné a usměvavé ovzduší, které daruje láskyplná Venuše. Optimální doba pro milenecké a partnerské aktivity.

Ve čtvrtek vás vytrhne ze snu lunární čtvrť. Večer se skvěle pobavíte s přáteli či rodinou, neboť povídavý Merkur hýří vtipem a intelektem. V esencích pro tyto dny zvolte psychosomatickou růži, která pozitivně ovlivní náladu, mírní stres a bolesti hlavy, růžové dřevo nebo palmu růžovou. Jejich sladké aroma osvěžte citronem či limetkou. Z kamenů si vyberte harmonický fluorit, intuitivní celestin nebo vnímavý kunzit.

Za estetické Luny ve Vahách nepožadujte od rodiny špinavé úklidové práce. Raději využijte současného citu pro krásu a vylepšujte své domovy. Umístěte na správná místa vánoční dárky a kupte si pro radost slušivý náramek nebo nějaký kousek do svého šatníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

AmazonitAmazonit

Amazonit je oblíbeným minerálem nejen pro svůj krásný nazelenalý lesk, ale zejména pro úžasnou filtrační schopnost. Dokáže blokovat nejen nežádoucí myšlenky a pocity, ale zejména různé druhy elektromagnetického záření. Otevírá