Luna radí 1.4. – 4.4.2024

Krásné Velikonoční pondělí 🙂 v 6:05 Měsíc vstoupil do Kozoroha. Se strohým, disciplinovaným a tradice ctícím Měsícem v Kozorohu zvládnete v pracovní sféře ledacos. Vydali jste se na pomlázku? Pokud ne, povídejte si o zvycích a obyčejích, které se k Velikonocům váží. I přesto, že my křesťanské svátky neslavíme, patří k nám a našim předkům stejně jako Vánoce.

Večer si díky vitalitě a elánu Marsu můžete vychutnat veselou a živou zábavu s kamarády. V úterý nad ránem naruší klidný spánek lunární čtvrť. Rán přesto vstanete v plné síle díky stabilnímu Saturnu. Jeho výkonnost, zodpovědnost a nasazení využijte pro plánované pracovní činnosti. Po poledni se těšte na optimistickou náladu Jupiteru, možná přinese i trochu toho štěstí. Večer přijměte pozvánku do společnosti, pod patronací svěžího a nápaditého Uranu se skvěle pobavíte.

Ve středu v 11:08 vstupuje Měsíc do Vodnáře. Za nadčasové, rebelantské a společenské Luny ve Vodnáři se dobře pobavíte s rodinou a přáteli. Při sportu dohlédněte na děti, aby se z nepozornosti nezranily. Současné provokace mládeže s nadhledem přehlédněte. Po celý den vás budou provázet Venuše a Neptun, ale měli byste ohlídat jejich přecitlivělost.

Ve čtvrtek pečujte o svou vnitřní stabilitu, neboť nejdřív Jupiter a poté Uran zesilují zbrklost a stres. Do aromalampy kápněte osvěžující esenci borovice, jedle, lemongrasu nebo eukalypt. Silnou nervozitu zmírněte silicí šalvěje muškátové nebo modrým topazem a safírem. Logické myšlení a ukotvení podpoříte tmavě modrým sodalitem. Pochopení naleznete u rodochrozitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související