Luna radí

Vážení a milí,

dnes v 1:40 vstoupil Měsíc do Blíženců a v 10:16 dosáhl úplněk vrcholu. Bystrá a těkavá Luna v Blížencích ani na chvíli nezavře pusu, zvlášť za úplňku. Tento týden se společně vidíme naposledy, setkat se můžeme ještě v kurzu Čarodějné zimy, kde se na vás všechny strašně moc těším. Jako správný Blíženec vám musím vyzvat, abyste si dnes vyrazili někam do společnosti. Je velká pravděpodobnost, že se seznámíte se zajímavými lidmi. Dávejte si ale pozor na pusu, Luna v Blížencích bývá dost prostořeká a později svých slov litujeme.

Jelikož je úplněk, zkuste se na chvíli zastavit a sáhnout po tarotových kartách, kyvadlu, nebo automatickém psaní či kreslení. Těším se, že se s námi třeba podělíte o vaše osobní poselství, které vám vaše divinace přinesla.

Zítra buďte opatrní po celý den a raději důležité záležitosti odložte. Merkur a Neptun vytvářejí podhoubí pro iluze, lsti, krádeže a podvody, navíc zesilují i náladovost a stres. V podvečer si ale vychutnejte láskyplnou něhu a vnímavost Venuše (nejlépe v náručí u svých partnerů). Do aromalampy kápněte esenci borovice, jedle a lemongrasu. Bleděmodrý chalcedon požádejte o dobrou komunikaci, sokolí oko o zbystření mysli a pyrit o ochranu.

Ve středu vstupuje Měsíc do Raka. Přecitlivělá Luna v Raku rozdává lásku rodině, ovšem sama ji také potřebuje. Pokuste se vytvořit hřejivé zázemí, mějte pochopení pro úzkosti druhých a v každém případě nešetřete něhou. Pobývejte mezi nejbližšími. Víc se věnujte dětem. Co kdybyste naplánovali nějakou společnou procházku?

Ve čtvrtek na svatého Ondřeje jsme pod patronací Jupiteru, který rozdá štěstí a optimismus. Jestli máte nervy z předvánočního shonu, kápněte si do aromalampy esenci geránia. Prohřejete si organismus a nervy zklidníte. Dále zvolte silici jasmínu, mandarinky, červeného pomeranče a břízy. Psychickou kondici také zharmonizujete koupelí s jasmínovým olejem a jemnou lymfatickou masáží.

Děkuji vám za přízeň v tomto roce, bylo mi velkou ctí vás tímto rokem provázet.

Ale jak jsem zmínila již na začátku, ještě zdaleka nekončíme. Na vás všechny se těším v posledním kurzu tohoto roku, kde společně ruku v ruce zvládneme jak vánoční nákupy, blížící se stres a pečení cukroví, tak si užijeme spoustu vánočních kouzel, rituálů a chvil s rodinou. Vy jste naše rodina, bez které by Estärä nebyla Estärou.

Těším se na vás, vaše Luna Káťa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související