Luna radí

V pátek v 8:41 vstupuje Měsíc do Panny. Pod výkonnou a příliš kritickou Lunou v Panně snižte nároky k sobě i okolí. Raději své blízké chvalte, ať zvednete jejich sebevědomí. Pracovním aktivitám se daří, přesto nezapomínejte na relaxaci, ať obnovíte psychické síly. Rodině navrhněte delší zdravotní procházku, udělejte radost i domácím mazlíčkům.

Ráno si udržte nadhled, jinak vás Mars vtáhne do hádek. Celý den neřešte citové záležitosti, protože škodí uzavřená Venuše a neoblomný Saturn. Naopak společenským radovánek si užívejte, Slunce a Pluto se postarají o vstřícnost a pohodu.

V sobotu dopoledne počítejte s tím. že mrzutý Saturn vše zdržuje a komplikuje. Po poledni nepodlehněte náladovosti Venuše. Na odpoledne se těšte, usměvavý Jupiter rozdává štěstí. Potřebujete-li oživit činnost střev, zahajte úplňkový půst již za Luny v Panně a dodržujte dietní režim bez cukrů, uzenin a tuků.

Dostatečně pijte, hlavně vodu.

S pomocí pracovité panenské Luny zvládnete celou domácnost na jedničku. Prostory osvěžte citrusovými vůněmi (Panenka je miluje).

V neděli po celý den se můžete radovat z láskyplně a optimistické atmosféry dané Venuší a Jupiterem.

Odpoledne ale ohlídejte melancholii Neptunu. Preferujte esence eukalyptu, litsey cubeby či kafru a přikápněte usměvavou klementinku. V kamenech vyberte vysokovibrační hojivý smaragd, citově chlácholící chryzopas nebo některý ze stabilních jaspisů: červený aktivizuje, zelený harmonizuje, duhový se postará o dobrou psychickou kondici.

Krásný víkend, vaše Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LabradoritLabradorit

Labradorit je kámen, který pozvedá naše vědomí, přináší světlo a chrání. Odráží nechtěné a škodlivé energie, ochraňuje auru a její celistvost. Je kamenem spojeným s hlubokou moudrostí. Pomáhá nám napojovat

KávaKáva

Někteří považují kávu za bylinu Země a začleňují ji do rituálů vážících se k tomuto elementu.Jeho vůně nese kořeněnou zemitost, ale přes to všechno jde o bylinu spojenou s Marsem.