Luna radí 12.2 – 15.2.2024

V pondělí vstupuje v 14:26 Měsíc do Berana. Ráno jste vstali příjemně naladěni díky usměvavé Venuši a Neptunu. Odpoledne zužitkujte pro své aktivity elán Marsu a příznivé okolnosti darované Plutem. Uvolnit se můžete v harmonizační lázní s jasmínovým olejem a nechte vodu rozpustit vaše starosti. Můžete si vytvořit bylinné odvary, ideálně z kaštanu, břízy, heřmánku a kopřivy a ošetřete v nich své vlasy. Vlasy jsou korunou každé ženy, pečujte o ně.

Impulzivní Luna v Beranu svádí ke zbrklosti. Dejte si pozor, ať nepřivoláváte zbytečné problémy. Uchovejte si otevřenost, ale učte se diplomaticky sdělit, co vám leží na srdci. Nemusíte se kvůli rozporům hned hádat. Vnitřní přetlak nejlépe uvolníte při tanci, sportu, nebo fyzické práci. V úterý před polednem si užívejte povídavost Merkuru. Stále můžete počítat s pozitivním vlivem stabilního Saturnu a optimistického Jupiteru. Přesto si uchovejte nadhled, protože agresivní Mars a manipulativní Pluto vytvářejí silné dusno.

Ve středu ráno se hned pusťte do plánovaných aktivit, díky usměvavému Slunci vám půjde vše snadno. Během dne se těšte z vnímavé atmosféry dané Venuší a Neptunem. Před polednem však zpozorněte.

Venuše krátce propadne vztahovačnosti a splínu. V 16:02 Měsíc vstoupí do Býka. V podvečer rozhodně nic důležitého nepodnikejte, protože Mars je hádavý a Pluto dělá naschvály.

S něžným a smyslným Měsícem v Býku si užijte příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Jen nesmíte ráno vstávat špatnou nohou, to by se vás rozmrzelost držela až do večera. Ve čtvrtek můžete pro své plány využít vstřícné a konstruktivní klima dané Jupiterem a Saturnem. Avšak od odpoledme ohlídejte nervozitu danou Merkurem a Uranem. Buďte pozornější na silnicích.

V esencích a tyčinkách vybírejte něžné vůně květin či teplé kořeněné aroma: mateřídoušku, violku, vanilku, ale i zázvor a koriandr. Propojení s energií Země posílíte acháty. Růžovými pohladíte city, oranžovými prohřejete organismus a doplníte vitalitu, šedé odeberou smutek. Všemi druhy achátů podpoříte zažívání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

KotlíkKotlík

Kotlík je atributem často spojovaným s čarodějnicemi a čarodějnictvím. Má to svůj oprávněný důvod, protože tato praktická zaoblená nádoba určená původně na přípravu pokrmů (zejména různých vývarů, dušených jídel a