Luna radí 15.1 – 18.1

V pondělí se těšte z usměvavé a vnímavé atmosféry dané Sluncem a Neptunem. Nejvýrazněji působí večer a je to optimální doba pro milostné schůzky či společné chvíle s partnerem. Před polednem si užívejte svěží a nápadité klima. Odpoledne nepodlehněte náladovosti a přecitlivělosti Venuše. Věnujte se ručním pracím. Vyrobte kamínkový náramek nebo namalujte obrázek pro potěšení. Případně popusťte uzdu své fantazii v kuchyni. Z kamenů vyberte intuitivní akvamarín, fascinující labradorit či klidný sugilit, který odejme smutek z duše.

V úterý vstupuje Měsíc v 5:48 do Berana. Bezelstná, ale příliš prudká Luna v Beranu snadno naruší klidnou pohodu. Raději kontrolujte výbušnost a nepodstupujte šarvátky. Přebytečnou energii uvolněte při sportovních aktivitách. Čerstvý vzduch a svižný pohyb vám v lenošivé zimě udělá dobře. Nejsou-li vhodné podmínky pro lyžování či sáňkování, projděte se nebo si zacvičte v tělocvičně. Vychutnejte si příjemné dny ozářené usměvavým Sluncem a vnímavým Neptunem, stabilizované pohodovým Saturnem a oživené vystrostí povídavého Merkuru.

Ve středu dopoledne prověřujte informace a zároveň so ohlídejte, co komu říkáte, protože Merkur je ukecaný a často neví, co povídá. Večer se nedejte hádavým Marsem vtáhnout do konfliktu. S měsícem v Beranu zvládnete hodně práce, jenom na křehké a pečlivost vyžadující činnosti není ten správný partner. Spíš svižně pokliďte, vyluxujte a poté zařiďte vše potřebné včetně nákupu. Určitě vám zbude čas i na posezení u skleničky s přáteli. Do aromalampy kápněte esenci geránia, petitgrainu, litseu cubebu nebo harmonizující kombinaci levandule s rozmarýnem či borovice s růžovým dřevem. Červený jaspis požádejte o stabilitu a vitalitu, granát o správné nasměrování, hematit o psychologický průzkum a mechový achát o azyl a utišení úzkostí.

Ve čtvrtek vstupuje Měsíc v 9:12 do Býka. Dopoledne nic důležitého neplánujte, protože Pluto dělá naschvály. Pochutnejte si na čemkoliv, ale nepřejídejte se! Podpořte tvorbu trávicích šťáv bylinným kořením či čajem, využijte kmín, fenykl, mátu, tymián, zázvor, pampelišku nebo pelyněk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

VratičVratič

VRATIČ (Tanacetum vulgare, angl. Tansy) je jedna z mých milovaných bylin. Často přehlížený, rostoucí na obyčejných nebo až ošklivých místech, kde si užívá plného Slunce.Vratič je nesmírně silnou rostlinou a

TýrTýr

Týr je který je znám také jako Tiw, či Ziu, byl Římany ztotožňován s Martem, nicméně jeho působnost je mnohem širší. Je sice bohem války, ale také bohem spravedlnosti.Jedním z