Luna radí 15. – 17. 3. 2024

V pátek ve 4:15 vstupuje Měsíc do Blíženců. S komunikativní, ale roztržitou Lunou v Blížencích se vydejte do společnosti, na večírky a plesy, prostě mezi lidi. Seznamujte se a hledejte nové přátelé. Možná potkáte své budoucí vyvolené. Hlavně si zapište číslo jejich mobilu nebo e-mailovou adresu. Výřečnost využijte i při různých jednání, dohodnuté výsledky však později prověřte.

V pátek ráno se pusťte do plánovaných aktivit, protože Pluto vaši snahu podpoří příznivými okolnostmi a šťastnými náhodnostmi. Okolo poledne si uchovejte úsměv na tváři, jinak vás plačtivá Venuše snadno rozladí. Před půlnocí si můžete vychutnávat vtipné a povídavé klima, které přináší Merkur. Přes půlnoc raději zábavu neprotahujte, neboť nevrlý Saturn vše neguje a dělá problémy.

Pokud si v sobotu dopoledne po zbytek dne udržíte citlivou stabilitu, pak se budete těšit z usměvavé a vnímavé atmosféry dané Sluncem a Neptunem (pozor na přecitlivělost obou planet). Vydejte se do supermarketů a na tržiště. Nakupování za blíženecké Luny vás bude bavit (vše ji zajímá, s kdekým se dá do řeči a ráda smlouvá).

V neděli v 10:40 vstupuje Měsíc do Raka. Za vnímavé Luny v Raku, ochránkyně domácího krbu, se co nejvíce věnujte rodině. Povídejte si s dětmi, naučte je něco ze svých dovedností. Užijte si legraci na procházkách nebo výletě. Navštivte babičku a dědu, které vaše přítomnost potěší víc než drahé dary. Ke svému okolí buďte pozorní a něžní.

Pro dobrou psychiku vyberte esenci jasmínu, meduňky a červeného pomeranče. Potěšíte se vnímavým adulárem (prý plní i tajná přání), něžnou perlou (s ní však cesta k dokonalosti často vede přes slzy), sluncem prozářeným olivínem nebo aktivizujícím granátem.

Všechny domácí práce zvládnete snadno. Přizvěte na pomoc děti, pro jejichž drobné prohřešky budete mít nyní dostatek pochopení. Ke konci víkendu počítejte s optimismem Jupiteru, ale i se žvanilostí Merkuru.

Krásný víkend!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LilithLilith

Pramatka upírů. Svůdkyně mužů. Démonka. Vražedkyně dětí. To jsou jen některá ze jmen, jimiž byla v průběhu věků označena, aby byla potrestána za svou nezávislou a hrdou povahu a svou