Luna radí 15.4. – 18.4.2024

Pod vlivem rodinně založené Luny v Raku se plně věnujte svým nejbližším. Buďte co nejněžnější a nešetřete drobnými pozornostmi. Drahým polovičkám kupte pro radost malou kytičku nebo čokoládu a partnerům uvařte jejich oblíbené jídlo. S dětmi si o nejvíce vyprávějte a hrajte. Cestou z procházky se zastavte na nějakou sladkost nebo zmrzlinu.

Doufám, že jste včera nepodlehli podvodnému Merkuru a raději si všechny informace ověřili. Děti mají po přijímačkách a konečně se začne opravdu dařit ve všech oblastech díky velmi vstřícnému a osvěžujícímu ovzduší, které společně se štěstím přinášejí Jupiter a Uran. Tento vliv potrvá až do 25.4.

V úterý vstupuje Měsíc do Lva, tak se vydejte do společnosti, nudit se určitě nebudete. Nechtějte však veškerou pozornost strhnout na sebe, dopřejte ji také ostatním. Těšte se na vstřícné a svěží klima díky

Jupiteru a Uranu, ale ohlídejte těkavost. Od středy navíc Mars dodá akčnost. Ve čtvrtek v 16:10 vstupuje Měsíc do Panny.

Od mužů očekávejte pomoc pouze tehdy, pokud jim zalichotíte. Pak možná přestěhují nábytek, odnesou těžké nákupy, pověsí záclony a umyjí okna. Budete-li partnera hýčkat, rádi vám koupí i nějaký hezký šperk.

Optimismus zvýšíte esencí pomeranče, mandarinky nebo třeba skořice. Klidně je kombinujte. Z kamenů vyberte všestranný krystal křišťálu nebo pohodový a regenerační jantar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ŘepíkŘepík

Tuto žlutě kvetoucí bylinku můžeme znát také pod názvy všivec, škrkavka nebo paličák.Jde o jemnou bylinku, která se od hluboké historie využívá pro svou širokou škálu účinků a má pevné