Luna radí 16.2 – 18.2.2024

V pátek těsně po půlnoci vás Uran vytrhl z klidného spánku. Po poledni si užívejte neptunovskou vnímavost. Večer naopak láskyplná Venuše a mocný Pluto vytvářejí optimální podmínky pro splynutí duší. Byla by celkem škoda nedat si rande. Nebuďte mlsní jako býčí Luna a neslupněte hned vše, co vidíte. Ve 20:39 vstoupí Měsíc do Blíženců.

S povídavou, bystrou, ale těkavou Lunou v Blížencích se vydejte mezi lidi. Zůčastněte se společenských akcí, díky skvělé komunikaci se nyní lehce seznámíte a dobře pobavíte. Nevěřte všemu, co uslyšíte, a dohodnuté záležitosti v dalších dnech ještě prověřte. Důležité věci si raději zapište. Pohlídejte si, ať neřeknete něco, co by vás později mrzelo.

Vstřícný a stabilizační vliv Jupiteru a Saturnu sice končí, přesto ještě několik dní můžete jeho slabší využití využít. V sobotu po celý den buďte ostražití a uchovejte si vnitřní klid. Merkur a Uran silně zvyšují stres, proto dávejte pozor při řízení auta. Navíc Venuše a Pluto výrazně poškozují emoce, proto nyní rozhodně neřešte partnerské spory. Před polednem počítejte s průtahy a komplikacemi kvůli Saturnu.

Nervozitu zklidníte světlemodrými tóny, stabilitu a rozvahu zvýšíte tmavvě modrou. Pro pohlazení citů doplňte něžně růžovou. Kvůli pročištění vzduchu, na podporu dýchání a koncentrace kápněte do aromalampy esence eukalyptu a litsey cubeby. Za kamaráda do kapsy so vyberte láskyplný růženín, optimistický zlatý topaz nebo komunikativní bledě modrý chalcedon.

S blíženeckou Lunou se vydejte do obchodních center a na tržiště. Prošmejděte krámky s milými nepotřebnostmi. Ve společnosti mějte uši nastražené, možná narazíte na důležité informace (kontakt na práci, šikovného zedníka či levný mobil). Dbejte na pravidelná stravovací režim. V klidu se nasnídejte a vypijte alespoň dva šálky čaje. Tento víkend preferujte celozrnnou stravu, omezte uzeniny a tuky. Nabídněte orestovanou zeleninu, salát z fazolí nebo pekingského zelí s obilnými klíčky.

Krásný víkend vám přeje Luna 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Olej předkůOlej předků

Ačkoli všeobecně oblíbený Samhain již pominul, neznamená to, že je konec s rituály pro uctění předků či mrtvých všeobecně. Toto období trvá samozřejmě po celý rok, pouze na podzim a

KapradinyKapradiny

Protože se blíží svatojánská noc, ke které se váže hledání tzv. zlatého kapradí, podíváme se dnes právě na tuto rostlinu. Kapradiny (Polypodiopsida) zahrnují velké množství druhů, pro magické využití je