Luna radí 18.3. – 21.3.2024

Do pondělního poledne si užívejte usměvavou a něžnou náladu Slunce a Neptunu. Ohlídejte si však jejich přecitlivělost. Odpoledne počítejte s optimismem Jupiteru, ale i se žvanivostí Merkuru. Kvůli vlastním úzkostem můžete mít dojem, že máte žaludek jako na vodě. Uklidníte ho vlažným heřmánkovým, meduňkovým a mátovým čajem.

V úterý přinese odpoledne vnímavost Neptunu a večer optimismus Slunce. Před půlnocí zalezte do postele, ať minete plutovské naschvály. Ve 20:33 Měsíc vstoupí do Lva. S velkorysým, ale sebestředným

Měsícem ve Lvu si užívejte společenské radovánky, zábavu a všeobecné veselí. Nechtějte být centrem pozornosti a kroťte svoji ješitnost. Dopřejte prostor i svému okolí. Předem si určete, kolik můžete utratit, za Lva se penízky snadno rozkutálejí.

Od středečního večera využívejte pro své aktivity pozitivní působení usměvavého SLunce a vstřícného Pluta, který vás podpoří i příznivými okolnostmi a šťastnými náhodami.

Jaro krásné všem tvorům spásné, praví pranostika. Její slova se stala právě realitou, neboť 20. března nad ránem nastává astronomické jaro, které se počítá vždy od jarní rovnodennosti čili od vstupu Slunce do znamení Berana.

Ve čtvrtek během dne se nepouštějte do partnerských neshod (ani do jiných emočních záležitostí), neuspěli byste, protože rozcitlivělé Venuši a odtažitému Saturnu nedojdou k sluchu žádné argumenty. Na odpoledne si naplánujte pracovní jednání, díky výřečnosti a inteligenci Merkuru půjde vše hladce.

Ohlídejte, ať neděláte zbytečné chyby kvůli zbrklému Uranu.

Do aromalampy tento týden kápněte esenci pomeranče nebo vůně ostřejšího koření: zázvor, kardamom a skořici. Z kamenů vyberte jantar, královský kámen plný slunce, smíchu a pohody, nebo laskavý, moudrý a harmonizující vltavín.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související