Luna radí 19.2. – 22.2.2024

Dnes vstoupil ve 4:25 Měsíc do Raka a v 5:13 Slunce do Ryb. S vnímavou, ale přecitlivělou Lunou v Raku si vychutnávejte domácí drobné radosti. Svým blízkým řekněte, jak jsou pro vás důležití. Nešetřete pozornostmi a něhou. Navštivte s rodinou prarodiče, vaše přítomnost je potěší víc než drahé dárky. Na večer se těšte, neboť Saturn hlídá pohodu a Jupiter rozdává štěstí.

Od úterý počítejte se silně eroticky jiskřivým ovzduším mezi oběma pohlavími, daným Venuší a Marsem. Může vést nejen ke splynutí duší, ale i k ostrým soubojům. Podvečer osvěží Uran a možná dodá i milé překvapení. Za pečlivé Luny v Raku vykouzlíte báječná jídla a upečete skvělé buchty. Lehce si poradíte i s ostatními pracemi. Na pomoc přizvěte děti, račí Luna má pro jejich všetečné otázky a neobratnost pochopení.

Ve středu ráno vstanete příjemně naladěni díky Neptunu. Odpoledne se stáhněte, manipulativní Pluto bude dělat naschvály. Oblékněte se do veselé oranžové, nasládlé růžové, akční měděné či perleťových nebo stříbrných tónů (Úplněk se blíží). Psychickou kondici tento týden zharmonizujete něžnými esencemi jasmínu, růže, meduňky a červeného pomeranče. Vitalitu a rozhodnost posílíte granátem. Pohlazení rozbolavělého srdíčka očekávejte od optimistického olivínu nebo růžového achátu. Ve 14:40 Měsíc vstupuje do Lva.

Ve čtvrtek se společenským a velkorysým Měsícem ve Lvu v dosahu Úplňku navštivte divadlo, kino nebo třeba kavárnu. Nyní si chce každý užít hlavně ocenění. Ohlídejte však vlastní ješitnost i útratu peněz, aby vám zůstalo dostatek prostředků na další dny. Uchovejte si nadhled v citové oblasti, protože silně emoční Venuše a impulzivní Mars nejenže zvyšují sexuální přitažlivost mezi partnery, ale mohou vyvolat tak nepříjemné napětí, které vyústí v ublížení. Dopoledne se zkoncentrujte, jinak budete dělat zbytečné chyby pod vlivem roztěkaného Jupiteru.

Krásný pracovní týden, vaše Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Luna radíLuna radí

Za snivé, chápavé a unikavé Luny v Rybách popusťte uzdu fantazii a toulejte se v přírodě a parcích. Povídejte si se stromy. Vodu v jezírkách, řekách a potůčkách nechte odnést

ObsidiánObsidián

Obsidián je roztavená láva, která zchladla a ztuhla tak rychle, že nestačila krystalizovat. Obsidián nemá hranice a omezení. Díky tomu působí extrémně rychle a účinně. Bez milosti odhaluje pravdu a