Luna radí 2.2. – 4.2.

S podmanivou, ale vztahovačnou Lunou ve Štíru můžete prožít chvíle plné intenzivních citů v pozitivu i negativu. Máte-li partnery, kteří snadno propadají žárlivosti, raději je nedrážděte. Když sami naladíte úsměv na tvář, svět se k vám bude chovat vstřícně a vy se pak můžete radovat z příjemných dní. strávených s přáteli a drahými polovičkami. S chutí se pusťte do nových plánů, stále se můžete spolehnout na vstřícný a konstruktivní Jupiter a Saturn.

V pátek se celý den těšte z vnímavého a komunikativního ovzduší daného Merkurem a Neptunem. Dopoledne využijte pro pracovní úkoly výkonnost zodpovědného Saturnu. Za poledne počítejte s netrpělivostí Jupiteru. Pozdě večer si vychutnejte láskyplnou něhu Venuše, nejlépe v náručí svých milovaných.

V sobotu po půlnoci lunární čtvrť vytrhuje ze snu. Dopoledne nepodlehněte stresu Uranu. V podvečer zve akční Mars na procházku nebo za sportem. Večer vás potěší chápavost Neptunu. Volte esence a tyčinky hloubkových vjemů: meditativní santal a myrthu, aktivizující litseu cubebu a pepř nebo přitažlivost zvyšující ylang-ylang a nerol. Díky hematitu se lépe vyznáte samo v sobě a doplníte vitalitu. Nazlátlým tygřím okem podpoříte seberealizaci, granátem akční potenciál. Domácích prací se neobávejte. Se štíří precizností a výdrží zvládnete vše snadno. Hlavně nezapomeňte na kytičky, zalijte je, dodejte výživu a přidejte slůvka pochvaly. Pokud něco dlouhodobě postrádáte, zkuste to hledat nyní, a to včetně zatoulaných přátel. Intuice je v optimátní formě.

V neděli v 7:28 vstupuje Měsíc do Střelce. Se zvídavým a optimistickým Měsícem ve Střelci si užijte společenské aktivity – posezení s přáteli stejně jako návštěvy zajímavých výstav a přednášek.

Nezapomínejte však na potřeby těla a sportujte. Jděte s rodinou sáňkovat nebo postavte s dětmi sněhuláka. Pokud u vás není sníh, vydejte se na hory. Prostořekými poznámkami se nenechejte rozhodit, přestože Střelec je v nich mistr.

Krásný víkend přeje Luna💫

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

PetrželPetržel

Každý z nás ji používá v kuchyni, ale magickým vlastnostem mnoho z nás váhu nepřikládá.Řeč je o PETRŽELI (Petroselium crispum, ang. Parsley). Petržel je jednou z nejběžněji používaných kuchyňských bylin