Luna radí

V pondělí si s něžným, vyrovnaným a smyslným Měsícem v Býku užívejte chvíle v rodinném kruhu. Vydejte se společně na procházku přírodou, za zábavou i poznáním. Raději nic podstatného neřešte a vyhněte se podepisování smluv. V podvečer očekávejte osvěžující nápady Uranu (jejich kvalitu později prověřte a ohlídejte jeho zbrklost). Večer počítejte se střídáním nálad. Přecitlivělá Venuše má slzy na krajíčku, zato vstřícný Neptun slibuje vnímavost a pochopení.

Nevystavujte se průvanu. Problém může představovat i klimatizace či otevřené okénko v autě – šíje snadno ofoukne a zatuhne. S pečlivou a šikovnou Býčí Lunou lehce zvládnete všechny domácí práce včetně drobných oprav, kutilství a úklidu dílen. Pečujte o své sbírky a dokupte si zajímavý exemplář.

V úterý v 7:03 vstupuje Měsíc do Blíženců. S povídavým a pobíhavým Měsícem v Blížencích se vydejte do společnosti, plánujte a projednávejte pracovní i osobní projekty. Vše důležité si zapisujte. Seznamujte se tam se zajímavými lidmi, třeba právě nyní potkáte své osudové lásky. Hlavně nezůstávejte doma a nenuďte se.

Ohlídejte si, ať do světa nepustíte drby a klepy. Po půlnoci Merkur a Pluto přinášejí příjemné živé a magické sny. Během dne pak tyto planety poskytnou komunikativní a činorodou atmosféru se šťastnými náhodami. Využijte toho pro zdárná pracovní a úřední jednání. Dopoledne se ale stáhněte, Saturn vše zdržuje a komplikuje.

Ve středu po půlnoci Slunce ohlídá klidný spánek. Nervy uklidníte procházkou, relaxací s hudbou a dechovým cvičením. Nechte se opečovávat v salónech krásy. Není sice optimální termín pro zkrášlování, ale pod péčí zkušených rukou profesionálů si odpočinete a vaše tvář se rozzáří. Doma si prolistujte časopisy, proberte s kamarádkami poslední hity módy a nalakujte si nehty.

Harmonizační koupel připravte s odvarem z heřmánku (prospěje pleti i nervům). Zabavte se i smlouváním o ceny na tržnicích, jen se nedejte napálit vychytralými obchodníky. Vyřiďte si korespondenci a e-maily. Malujte, lakujte, natírejte, vše dobře schne 🙂.

Ve čtvrtek ráno zpozorněte, neboť Mars podporuje akceschopnost, Neptun nic nechce dělat a má splín, zato Venuše rozdává úsměvy. V 14:32 hodin vstupuje Měsíc do Raka. Odpoledne buďte obezřetní, protože Merkur lže a podvádí. Zodpovědný Saturn vám pomůže vše prověřit. Na zahradě začněte likvidovat plevel, škůdce a plíseň. Zastřihněte keře a ploty, posekejte trávníky. Sušte byliny na koření (majoránka, dobromysl) a květiny na podzimní dekorace. Zalíbíte se v modravých vzdušných barvách. Pro zvýraznění koncentrace zvolte esence lemongrasu, litsey cubeby a eukalyptu.

Pro lepší usínání použijte nard, na dechové potíže jedli. Modrý aventurín požádejte o očistu mysli, sardonyx o prohřátí a růženín o pohlazení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta VůzKarta Vůz

Vůz představuje koncept, s nímž se můžeme setkat už v Bhagavadgítě: “Duše je cestující v kočáře hmotného těla a inteligence je vozataj. Mysl představuje otěže a smysly jsou koně.“ Místo

VltavínVltavín

Vltavín neboli moldavit je přírodní křemičité sklo zelené barvy, které vzniklo před patnácti miliony lety při dopadu obrovského meteoritu na Zemi. Patří mezi takzvané tektity, tedy minerály vzniklé následkem dopadu