Luna radí

V pondělí si s něžným, vyrovnaným a smyslným Měsícem v Býku užívejte chvíle v rodinném kruhu. Vydejte se společně na procházku přírodou, za zábavou i poznáním. Raději nic podstatného neřešte a vyhněte se podepisování smluv. V podvečer očekávejte osvěžující nápady Uranu (jejich kvalitu později prověřte a ohlídejte jeho zbrklost). Večer počítejte se střídáním nálad. Přecitlivělá Venuše má slzy na krajíčku, zato vstřícný Neptun slibuje vnímavost a pochopení.

Nevystavujte se průvanu. Problém může představovat i klimatizace či otevřené okénko v autě – šíje snadno ofoukne a zatuhne. S pečlivou a šikovnou Býčí Lunou lehce zvládnete všechny domácí práce včetně drobných oprav, kutilství a úklidu dílen. Pečujte o své sbírky a dokupte si zajímavý exemplář.

V úterý v 7:03 vstupuje Měsíc do Blíženců. S povídavým a pobíhavým Měsícem v Blížencích se vydejte do společnosti, plánujte a projednávejte pracovní i osobní projekty. Vše důležité si zapisujte. Seznamujte se tam se zajímavými lidmi, třeba právě nyní potkáte své osudové lásky. Hlavně nezůstávejte doma a nenuďte se.

Ohlídejte si, ať do světa nepustíte drby a klepy. Po půlnoci Merkur a Pluto přinášejí příjemné živé a magické sny. Během dne pak tyto planety poskytnou komunikativní a činorodou atmosféru se šťastnými náhodami. Využijte toho pro zdárná pracovní a úřední jednání. Dopoledne se ale stáhněte, Saturn vše zdržuje a komplikuje.

Ve středu po půlnoci Slunce ohlídá klidný spánek. Nervy uklidníte procházkou, relaxací s hudbou a dechovým cvičením. Nechte se opečovávat v salónech krásy. Není sice optimální termín pro zkrášlování, ale pod péčí zkušených rukou profesionálů si odpočinete a vaše tvář se rozzáří. Doma si prolistujte časopisy, proberte s kamarádkami poslední hity módy a nalakujte si nehty.

Harmonizační koupel připravte s odvarem z heřmánku (prospěje pleti i nervům). Zabavte se i smlouváním o ceny na tržnicích, jen se nedejte napálit vychytralými obchodníky. Vyřiďte si korespondenci a e-maily. Malujte, lakujte, natírejte, vše dobře schne 🙂.

Ve čtvrtek ráno zpozorněte, neboť Mars podporuje akceschopnost, Neptun nic nechce dělat a má splín, zato Venuše rozdává úsměvy. V 14:32 hodin vstupuje Měsíc do Raka. Odpoledne buďte obezřetní, protože Merkur lže a podvádí. Zodpovědný Saturn vám pomůže vše prověřit. Na zahradě začněte likvidovat plevel, škůdce a plíseň. Zastřihněte keře a ploty, posekejte trávníky. Sušte byliny na koření (majoránka, dobromysl) a květiny na podzimní dekorace. Zalíbíte se v modravých vzdušných barvách. Pro zvýraznění koncentrace zvolte esence lemongrasu, litsey cubeby a eukalyptu.

Pro lepší usínání použijte nard, na dechové potíže jedli. Modrý aventurín požádejte o očistu mysli, sardonyx o prohřátí a růženín o pohlazení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související