Luna radí 22.4. – 25.4.2024

S mírnou, estétskou a nerozhodnou Lunou ve Vahách se vydejte do světa krásy. S partnery si prohlédněte výstavy malířů, fotografů a designérů, navštivte přehlídky, či divadlo. Projděte se zámeckými parky a poetickými kouty měst. Najděte si čas na sklenku vína s přáteli, pro četbu knih nebo poslech hezké hudby.

Užívejte si optimistické a svěží klidma dané Jupiterem a Uranem, jen ohlídejte zbrklost. V pondělí odpoledne nevěřte všemu co uslyšíte, a sami si dejte pozor, co komu povídáte. V úterý na večer nic důležitého neplánujte, protože Pluto se snaží vše pokazit. V 17:20 Měsíc vstoupí do Štíra.

Za pozitivního, ale štiplavého a žárlivého Měsíce ve Štíru nikoho nedrážděte, obzvláť za Úplňku, ať si nevykoledujete oči plné slz. Raději se vylaďte do růžova a užívejte si úsměvů světa. Nyní platí dvojnásob: jaké bude vaše vnitřní rozložení, takové podněty přitahujete z okolí. Úplněk vrcholí v 1:49.

Ve čtvrtek po poledni se zkoncentrujte a udržte si nadhled, protože Jupiter a Uran místo dosud přinášejících pozitiv zvyšuje zbrklost, stres a nesoudnost. Pozornější buďte i v silničním provozu.

Esence vybírejte z afrodiziak pronikajících pod kůži: ylang-ylang, mimózu, pačuli nebo santal. Na pomoc pro ztišení vnitřního neklidu přizvěte hematit, pro zvýšení sebevědomí tygří oko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

MátaMáta

MÁTA (Mentha spp.) je oblíbenou letní bylinkou zahrnující mnoho a mnoho druhů.V rámci magické praxe můžeme u nás v ČR využít zejména mátu peprnou, mátu klasnatou nebo mátu polej (polej

PryskyřicePryskyřice

Dnes se podíváme na pryskyřice dostupné u nás. SMRK (Picea abies) Smrk je houževnatý strom, který dobře snáší i nepříznivé podmínky. I proto je odjakživa považován zejména za strom ochranný.