Luna radí 23.2. – 25.2.2024 a Úplněk v Panně

Drazí přátelé, dnes hlavně nepodlehněte stresu a zkratovitému jednání Uranu a dejte pozor na cesty autem. Neklidnou a stresující atmosféru plnou nedorozumění (převážně v citové oblasti) přináší ublížená Venuše, agresivní Mars a nesoudný Jupiter.

V sobotu vstupuje Měsíc do Panny ve 2:37 a Úplněk nám vrcholí v 13:30, říká se mu také Vraní. Jeho energii můžete využít na přivolávací i ochranné rituály. Se systematickou Lunou v Panně se vám v práce sice bude dařit, ale nezapomínejte, že vrcholící Úplněk se dožaduje zábavy. Tak věnujte čas přátelům a svým zájmům. Nové síly načerpejte na procházce. Udělejte si radost malou drobností, zasloužíte si to.

Okolí chvalte na potkání. Po poledni ohlídejte těkavost Úplňku. Večer počítejte se zdržováním a problémy kvůli Saturnu a zbrklostí zesílenou Jupiterem.

Z rituálů doporučuji zaměřit se na zdraví, bydlení, lásku k sobě samému, životní změny a finance. Úplněk v Panně je ideální ke zbavení se všeho nepotřebného ze svého domova, kanceláře i života. Zamyslete se, co je pro váš život dobré a co ne. Buďte k sobě upřímní a odpovězte si na otázku, proč o sobě pochybujete.

Skromnost a pokora je jistě důležitá, ale jen do určité míry. Není důvod se podceňovat, ani se přeceňovat, ale uvědomovat si svou hodnotu a své kvality. Věnujte pozornost detailům a hledejte rovnováhu mezi magickými a světskými aspekty života. Nemějte obavy. Všechno co potřebujete uklidit, zvládnete s lunární Panenkou snadno a rychle. Doma se soustřeďte na kuchyni, protože je to jedno z nejdůležitějších míst v celé domácnosti každé čarodějky.

Pokud budete dodržovat očistný půst, celou sobotu nic nejezte, pouze pijte bylinné čaje a vodu (nejlépe energetizovanou šungitem nebo křišťálem). Pro pročištění vzduchu kápněte do aromalampy esenci borovice, bergamotu, kafru nebo levandule. Leopardí jaspis zvolte pro lepší stabilitu.

V neděli večer se těšte na svěží a nápadité uranovské ovzduší a užijte si svůj volný den.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ŠafránŠafrán

ŠAFRÁN (rod Crocus, ang. Crocus) je rostlinou, která vítá jaro jako jedna z prvních.Symbolizuje nové začátky a období radosti a hojnosti. Šafrán je znám zejména jako koření, které je usušenými

VratičVratič

VRATIČ (Tanacetum vulgare, angl. Tansy) je jedna z mých milovaných bylin. Často přehlížený, rostoucí na obyčejných nebo až ošklivých místech, kde si užívá plného Slunce.Vratič je nesmírně silnou rostlinou a

TURMALÍNTURMALÍN

Turmalín čistí, očišťuje a transformuje těžké a hutné energie. Vytváří silné ochranné pole pro nás i pro náš domov. Proto je dobré umisťovat jej do geopatogenních zón. Přináší rovněž ochranu