Luna radí 25.3.2024

Úplněk ve Vahách vrcholí v 8:00 ráno.

Za diplomatické Luny ve Vahách toužící po harmonii ve všech sférách života včetně partnerství se věnujte nejbližším. Tento úplněk je také nazýván jako Červí. Postupně se totiž přibližujeme (konečně!) k jaru a tak v půdě můžeme spatřit žížaly, broučky a červy. Tento úplněk je stěžejní k výpočtu Velikonoc.

V tomto období se můžeme cítit více vnímaví k potřebám druhých a toužit po harmonických vztazích.

Energie Vah nám umožňuje vnímat krásu v maličkostech a otevírá nás estetickým zážitkům.

Ráno se koncentrujte, neboť vrcholící Úplněk zesiluje nervozitu (pozor při řízení auta). Během dne se až do podvečera radujte ze vstřícné společenské atmosféry. Venuše rozdává něhu a Jupiter optimismus i štěstí. Vychutnejte si setkání s kamarády nebo milostnou schůzku. Lépe se bude dařit i v pracovních aktivitách.

Pečujte o sebe, vyplatí se to /Luna ve Vahách ctí krásu). Z něžných květinových esencí volte růži nebo palmu růžovou (harmonizující psychiku) a ozvláštněte je 2 kapkami chladivého grapefruitu. V kamenech si vyberte láskyplný růženín, harmonizující fluorit nebo chápavý selenit.

Věnujte se zkrášlování domova. Porozhlédněte se, zda není třeba vyměnit záclony či dokoupit obraz. Hned si vše obstarejte. Cestou domů si pro potěšení kupte kytičku do vázy.

RITUÁLY PRO ÚPLNĚK VE VAHÁCH

Meditace pro harmonii: V klidném prostředí se můžeme zaměřit na vyrovnání energií v našem těle a mysli.

Představme si, že vdechujeme klid a vydechujeme napětí.

Vytvoření oltáře krásy: Umístěme si na oltář předměty, které pro vás symbolizují krásu a harmonii, jako jsou květiny, svíčky, krystaly nebo umělecká díla.

Rituál vděčnosti: Napišme si seznam věcí, za které jsme vděční, a s vědomím vděčnosti je vnímejme.

Opravdu je uctěme.

Koupel s bylinkami: Relaxujme v horké koupeli s bylinkami, které podporují harmonii a klid, jako je levandule, růže nebo heřmánek.

Požehnaný Úplněk přeje Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související