Luna radí 26.2. – 29.2. 2024

V pondělí vstupuje Měsíc v 15:29 do Vah. Ráno nepodlehněte splínu Neptunu. V podvečer pro své aktivity využijte příznivé okolnosti darované Plutem. S mírumilovnou a diplomatickou Lunou ve Vahách poseďte s partnerem či v klidné společnosti při sklence kvalitního vína, povídejte si třeba o filmech. Příjemné chvíle strávíte také při poslechu hudby a nad dobrou knihou. Zapeklité problémy neřešte, rozhodnost není silnou stránkou Vah.

Zachovejte si nadhled! Slunce, Merkur a Saturn se chovají nevyzpytatelně. Chvíli se usmívají, poté se zakaboní a vše komplikují. Navíc Mars a Jupiter stresují a brání dohodám.

V úterý po poledni se s chutí pusťte do plánování aktivit, ať využijete nabízený marsovský elán. Na večer si naplánujte milostnou schůzku či společné chvíle se svým protějškem, láskyplná Venuše vás zahrne něhou a pochopením.

Ve středu večer přijměte pozvání do společnosti, neprohloupíte. Komunikativní Merkur a optimistický Jupiter přinášejí dobrou a vtipnou zábavu a rozdávají i štěstí. Pečujte o sebe, za Luny ve Vahách zkrásníte.

Soustřeďte se na očistné kůry. Rozhodně negruntujte. Od estétského Měsíce ve Vahách spíš očekávejte podporu při všech zkrášlujících procedurách.

Ve čtvrtek ve 4:09 vstupuje Měsíc do Štíra. Za intuitivní, ale štiplavé Luny ve Štíru nikoho neprovokujte, zpětná reakce by se vám nelíbila. Raději využijte štíří schopnost pronikat pod povrch věcí. Rozeberte s kamarádkou svoje problémy, snáze naleznete klíč k řešení. Nezkazíte-li atmosféru vlastní podezíravostí, můžete se těšit na příjemné chvíle s přáteli i na vnímavé schůzky ve dvou okořeněné erotikou.

Pro dobrou psychickou kondici použijte v tyčinkách a esencích vůni růže, jasmínu, levandule a meduňky. V kamenech zvolte harmonizační zelený fluorit, láskyplný růženín nebo mysl projasňující bledě modrý chalcedon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související