Luna radí 26.3. – 28.3. 2024

Vnímáte stále sílu Úplňku stejně jako my? 🙂 Je to nádherné období. Ve středu Měsíc vstoupí do Štíra. S intuitivní a megnetickou Lunou ve Štíru se pohybujete obezřetně. Neuspějete s mlžením ani zastíráním reality. Všechno, co vyšlete do éteru, se k vám navíc vrátí v silnější formě. Rozhodně nikoho neprovokujte a nepopichujte. Pěkně se vylaďte do pohody, ať sklidíte jen úsměvy a máte možnost prožít příjemné chvíle s přáteli či na schůzkách ve dvou.

Od středečního podvečera do pátečního dopoledne se těšte z láskyplné a svěží atmosféry přinášené Venuší a Uranem. Ve středu po poledni se stáhněte, protože Pluto dělá naschvály. V podvečer při sportu zužitkujte akční energii Marsu. Ve čtvrtek okolo poledne si vychutnejte celkovou pohodu udržovanou Saturnem. Večer nepodlehněte stresu Jupiteru.

Štíří Lunu nadchnete tajuplnou atmosférou večeře při svíčkách a zajímavými chutěmi. Připravte speciality včetně ostrých, natrpklých a sladkokyselých pokrmů. K mlsání nabídněte mandle a karamel.

Větrejte pouze krátce, protože vše natahuje vlhkost. Pusťte se do činností vyžadujících preciznost a přesnost. Zalévejte kytičky, doplňte jim výživu a pochvalte je. Nebuďte jako Káťa a Gaurí 😀

Z esencí vybírejte afrodiziaka rozpouštějící psychické bloky: omamný ylang-ylang, meditační santal či hluboké pačuli. Z kamenů zvolte projasňující tygří oko nebo ochranný zlatý obsidián.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

AloeAloe

ALOE (Aloe vera, angl. Aloe) je rostlinou, kterou má většina z nás doma v květináči.Je velmi ceněna pro své léčivé schopnosti. Pojďme se však podívat na to, zda má i