Luna radí 26.4. – 28.4.2024

V pátek vstupuje ve 3:37 Měsíc do Střelce. Pro zvídavý a netrpělivý Měsíc ve Střelci připravte zajímavý program. Je období Beltainu a proto neváhejte využít poslední možnost strávit s námi Čarodějné jaro a začít oslavovat tyto magické svátky plné ohňů a rituálů.

Vstali jste ráno pozitivně naladěni? Pak se klidně pusťte i do nepříjemných a dlouho odkládaných záležitostí, protože Pluto pro vaše činnosti vytváří příznivé okolnosti a dodá i šťastné náhody.

V sobotu dopoledne zahájíte příjemně pod patronací bystrého a povídavého Merkuru, který by vás rád zapojil do společenských aktivit. Nechte se strhnout jeho energii, protože za rohem číhá mrzutý Saturn a ten vše zdržuje, neguje a dělá jen problémy.

V neděli v 11:37 vstoupí Měsíc do Kozoroha. Počítejte proto s rozporuplnými vlivy. Mars bude vyvolávat konflikty, Venuše zase všechny chlácholit a Neptun bude rozbolavělý. Mějte se na pozoru, protože akční Mars a vnímavý Neptun vás nyní mohou dovést jak do růžové pohádky, tak do rozhádaného pekla.

Z esencí volte skořici, černý pepř či hřebáček. Pro dobrou náladu k nim přidejte mateřídoušku. Ochlazení rozbouřených citů očekávejte od ametystu a mír do srdíčka si nechte darovat kunzitem.

Krásný víkend, Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ChilliChilli

Chilli (Capsicum) Tzv. chilli papričky jsou rostliny z amerického kontinentu. Postupně se tyto plody rozšířily po celém světě a nyní se těší velké oblibě. Národy střední a jižní Ameriky používaly