Luna radí 27. – 2.6.2024

V pondělí ve 22:44 vstupuje Měsíc do Vodnáře. Za poledne potěší svěží a nápaditá atmosféra daná Uranem, Od odpoledne počítejte s celkovou pohodou zabezpečenou spolehlivým Saturnem a dobrou komunikací podpořenou bystrým Merkurem. Za nadčasové Luny ve Vodnáři se setkáte se zrychleným životním tempem a zájmem o vše nové a zvláštní.

Úterý hlásí příjemné ranní naladění díky laskavé Venuši. Neváhejte a s chutí se pusťte do plánovaných aktivit. Navíc až do odpoledne můžete pro nejrůznější pracovní, úřední i osobní jednání využít výřečnost Merkuru a konstruktivní myšlení Saturnu. Za poledne se těšte z úsměvu a přízně Slunce.

Ve středu dopoledne nepodlehněte užvaněnosti a nervozitě Merkuru. Po poledni při fyzické práci či sportovních výkonech zužitkujte elán a vitalitu Marsu. Odpoledne se zkoncentrujte, ať neděláte zbytečné chyby kvůli zbrklosti Uranu.

Ve čtvrtek ve 2:32 vstupuje Měsíc do Ryb. Snivou a unikavou Lunu nerušte v jejích toulkách mimo realitu. Choďte po špičkách a navštivte snový svět. Povídejte si s entitami a tančete s vílami. Užívejte si celkově příznivé působení optimistického Jupiteru a vstřícného Pluta.

Ve čtvrtek odpoledne pečujte o svou stabilitu, jinak na vás Venuše přenese náladovost. Od večera si ohlídejte silný stres vytvářený Merkurem a Uranem.

V pátek dopoledne zachovejte klid a nikam se nežeňte, protože Saturn se nechce hnout z místa a nepřeje změnám. Večer poseďte s přáteli, povídavý Merkur a nápaditý Uran se postarají o svižnou a vtipnou zábavu.

V sobotu vstupuje v 5:28 Měsíc do Berana. S výbušným a nadšeneckým Měsícem se snadno zapletete do hádek a ostrých výměn názorů. Učte se umění diplomacie a strategie. Těšit se ale můžete na báječný víkend. Usměvavé Slunce a optimistický Jupiter nejenže udržují příjemnou náladu a dobrou zábavu, přihodí i plnou náruč štěstí. Mocný Pluto doplní optimální podmínky a milé náhody. Láskyplná Venuše navíc daruje citovou pohodu a rovněž podpoří milostná kouzla.

Neděli pak využijte pro svůj klid a pohodu. Do aromalampy kápněte kombinaci levandule s rozmarýnem, pro výrazné zklidnění geránium nebo bazalku. Kameny pro tento týden jsou vltavín a hematit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LabradoritLabradorit

Labradorit je kámen, který pozvedá naše vědomí, přináší světlo a chrání. Odráží nechtěné a škodlivé energie, ochraňuje auru a její celistvost. Je kamenem spojeným s hlubokou moudrostí. Pomáhá nám napojovat