Luna radí 3.5. – 5.5.2024

Březen – na pec si vlezem, duben – ještě tam budem, máj – vyjdeme v háj. Přestože pranostiky opětují teplé jaro, začátek května až do konce první dekády stále spadá do proměnlivého počasí. Doufejme, že mrazy jsou nenávratně pryč, škod se nadělali víc než dost a příroda se brání.

Na tento víkend využijte energetického Marsu a příznivé podmínky dané Plutem a naplánujte si výlety, sportovní i společenské aktivity. V sobotu Měsíc ve 22:40 vstoupí do Berana. Za prudkého a impulzivního Měsíce v Beranu se věnujte sportu a akční zábavě. Vhodná je i fyzická práce. Uvolníte tak vnitřní napětí a rázem z vás bude namísto trkavého skopce miloučký beránek.

S beraní Lunou zvládnete uklidit raz dva. Využijte proto tuto energii i k magické očistě vašeho domova. Myjte, luxujte, vymentejte pavučiny, vykuřujte, čarujte. Do aromalampy poté kápněte osvěžující jedli s něžnou palmou růžovou nebo nervy tišící geranium. Z kamínků zvolte transformační vltavín, konejšivý a kreativní karneol nebo zklidňující magnezit, který odvádí jedy z organismu.

Pokud si chcete v neděli zarelaxovat a dostali jste od rodiny zelenou na hodinu sami v koupelně, zkuste lázeň s gerániovým olejem, ten uvolňuje psychické napětí a rozpouští únavu. Vlasy si po umytí přelijte bylinným odvarem z kopřivy a do mokré vlasové pokožky vetřete esencí levandule.

Krásný a magický víkend přeje Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Tygří okoTygří oko

Tygří oko má silnou zemitou energii, která posiluje naši vůli, koncentraci a psychické schopnosti. Je to ochranný kámen, který byl tradičně nošen jako talisman proti malevolentním kouzlům a kletbám.Pomáhá nám

Byliny láskyByliny lásky

Toto milostné kouzlo je velmi jednoduché a nevyžaduje nic jiného než malý kousek růžové látky, kousek červeného nebo fialového provázku nebo stuhy a malou hrst obyčejných bylin, které pravděpodobně najdete