Luna radí 3.7 – 9.7

Dnes 3.7.2023 v 13:38 hodin proběhne úplněk ve znamení Kozoroha, kterému se také říká Bouřkový. Červencový úplněk nese tento název kvůli častým bouřkám v tomto období. Najít pro něj lze ale i jiná označení: malinový, lososový nebo jelení úplněk, jelikož právě v tomto čase jelením samcům raší nové paroží.

Říká se, že Korozi jsou nejhouževnatější znamení zvěrokruhu, a je to pravda. Je to znamení zimy, které umí hluboko ve zmrzlé zemi uchovat naději na příští bohatou sklizeň. A takový bude i charakter tohoto úplňku, dokáže z vás vydolovat to nejryzejší a nejopravdovější, co ve vás je a co dokážete zúročit pro svoji budoucnost. Postaví vás pevně nohama na zem, začnete se dívat na svůj život realisticky a prakticky. A také vás za vaši snahu spravedlivě odmění, pokud ze sebe vydáte maximum, nebudete se podceňovat a budete věřit svým vnitřním hodnotám, přijde i zasloužená sladká odměna.

Ctižádostivý Měsíc v Kozorohu uznává vrcholné výkony, proto jsme si také pro vás připravily v tomto týdnu webinář na téma finanční magie, kde plnohodnotně využijeme praktičnost a výkonnost Kozoroha.

V pondělí ráno se pusťte s chutí do práce. Saturn vás podpoří cílevědomostí a výkonností. Dopoledne vám díky úsměvu Jupiteru (rozdává i štěstí) půjde vše snadno od ruky. Po poledni nepodlehněte těkavosti vrcholícího úplňku. V podvečer ohlídejte zbrklost a nervozitu Merkuru.

Až do úterního dopoledne ale našlapujte opatrně ve vztazích, protože Venuše je rozmrzelá a Uran urážlivý. Už ráno díky činorodosti Uranu snadno zvládnete plánované aktivity. Odpoledne se nechte hýčkat vnímavým Neptunem. Večer zpozorněte, neboť Pluto vše proměňuje do plusu i mínusu. V 19:30 Měsíc vstupuje do Vodnáře. Při koupeli odstraňte hrubou žínkou starou kůži a poté do pokožky vmasírujte kostivalové mléko. Vlasy přelijte rozmarýnovým odvarem, který zvýší lesk, prokrví pokožku.

Chystáte-li hloubkový úklid vašeho domova, raději to ještě zvažte. Doba za úplňku i pracovitém Kozorohu je určena pro zábavu! Naplánujte si dovolenou a s tím spojené výdaje. Počítejte, přemýšlejte, srovnávejte.
Ve středu před polednem zpozorněte, ať neděláte zbytečné chyby kvůli nepozornosti Jupiteru. Uvolněte stres procházkou a na čerstvém vzduchu pořádně prodýchejte plíce, ať se okysličí krev. Objednejte se na masáž zad, do sauny či páry, nezapomínejte tam dostatečně pít, ať vypotíte škodliviny. Na zlepšení paměti užívejte ginkgo bilobu, která prospívá cévnímu systému, preventivně působí proti infarktu a mozkové příhodě, pomáhá i proti šumění a pískání v uších. Nadčasový Měsíc ve Vodnáři přináší překotné tempo a rebeluje proti všemu zastaralému. Utužte si nervy a zachovejte nadhled, protože mládež je častěji v opozici. U nejmenších dětí ohlídejte zbrklost, ke zranění není daleko. Určitě nesmutněte doma o samotě.

Jděte za přáteli 😉.

Ve čtvrtek Měsíc vstupuje v 19:32 do Ryb. V tento den si raději jídlo připravte předem. Strávníci nyní nechtějí čekat a často utečou bez oběda. Nabídněte jim hovězí polévku s játrovými knedlíčky, drožďovou pomazánku, tvaroh s čerstvými bylinkami, salát z čočky, zelí nebo červené řepy. Potěšíte citronovými nápoji a chlazeným maté. Nervozitu zaženete bazalkovým čajem.

V pátek za snivé a intuitivní Luny v Rybách je čas na romantické schůzky a toulky přírodou. Čerpejte energii na lukách, v lesích a parcích. Poseďte si na břehu rybníka a sledujte odlesk slunce na hladině. Požádejte vodu, ať rozpustí a odnese všechny vaše starosti. Doma se zaposlouchejte do hudby, kterou máte rádi, případně se začtěte do zamilovaného románu. Ráno si budete připadat rozlámaní a zcela neakční kvůli Saturnu. Až do podvečera však můžete využít pro své aktivity činorodost, komunikativnost a nápaditost Merkuru a Uranu. Po poledni rozevřete náruč, ať nachytáte štěstí, které rozdává optimistický Jupiter. Večer se vyhřívejte s úsměvem Slunce.

V sobotu v 21:19 hodin vstupuje Měsíc do Berana. Na ráno si naplánujte výlety. Pod vedením Uranu zažijete mnoho zajímavého. Okolo poledne se sejděte s přáteli (třeba na oběd), díky povídavému a vtipnému Merkuru se dobře pobavíte. V podvečer nepodlehněte splínu Neptunu. Večer si vychutnejte příznivé okolnosti, kterými vás obdaruje Pluto. V oblečení se v tomto období inspirujte tóny mořské hladiny od stříbrné přes modravou až k temně smaragdové. Doplňky volte červené a fialkové. Ušijte si polštářky a do nich nasušte voňavé bylinky (máta, meduňka, mateřídouška). Vyrobte si vlastní repelent z éterických olejů levandule, čajovníku, citronely a tymiánu.

Zajímavost:

Levandulový a čajovníkový olej omezuje počet štípanců obtížného hmyzu a mírní následky bodnutí (zarudnutí, svědění). Vyrábí se smícháním 10 kapek esence byliny se 100 ml jakéhokoliv nosného oleje nebo pleťového mléka. Stejně se připravují i repelenty z citronely, lemongrasu, hřebíčku, rozmarýnu nebo šanty kočičí. Bylinné esence lze ředit i v alkoholu a vinném či jablečném octu (10 kapek silice, 1 lžíce alkoholu či octa a 1 l vody – protřepat) a pak použít v rozprašovači jako repelent.

V neděli se impulzivní Měsíc v Beranu do všeho pustí s velkým nadšením, ale výdrž a disciplína pokulhávají. Kroťte vznětlivé reakce a své jednání si nejdřív rozvažte. Nevstupujte do hádek, nic jimi nevyřešíte, jenom si způsobíte šrámy na duši. Učte se diplomacii a vytrvalosti. Vnitřní napětí uvolněte při veselém posezení s přáteli, tancem nebo sportem.

Přejeme krásný týden plný radosti, tým Estärä

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související