Luna radí 3. – 9.6.2024

V pondělí v 7:55 Měsíc vstupuje do Býka. Se smyslně něžným Měsícem v Býku očekávejte pohodlné dny. Věnujte se rodině, blízkým a přátelům. Naplánujte si na tento týden nějaký společný výlet nebo třeba grilovačku. Vstřícnou, něžnou a povídavou atmosféru udržují usměvavé Slunce, laskavá Venuše, povídavý Merkur, optimistický Jupiter, mocné Pluto a vnímavý Neptun. S tak silnou podporou se vám rozhodně musí dařit.

V úterý odpoledne si uchovejte nadhled a nepouštějte se do důležitých záležitostí, protože manipulativní Pluto dělá naschvály, vše mění a neguje. Večer si vychutnejte celkovou pohodu, kterou ohlídá stabilní Saturn.

Ve středu vstupuje v 10:36 Měsíc do Blíženců. Pobíhavou Lunu v Blížencích těžko udržíte v klidu, kterého se dožaduje psychicky náročné novoluní. Alespoň se o to pokuste a místo velké společnosti poseďte s dobrým přítelem a rozeberte s ním problémy.

Ve čtvrtek je Novoluní, které vrcholí ve 14:41. Blíženci bývají roztěkaní a u ničeho dlouho vydrží. Alespoň se to tak říká, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Vyhovují jim ale rychlé rituálky a vysoce účinná je pro ně magie mysli.Proto pokud máte potřebu magicky v tento den pracovat, doporučuji hlavně práci s myslí, bez nějakých přízdob. Novoluní v Blížencích připomíná, že odpovědnost se nemá brát na lehkou váhu. Vhodné jsou rituály a zaříkávání jakéhokoliv typu učení. Kouzla na úspěšnou realizaci projektu, na kterém pracujete, ukončení něčeho starého a pokročení k novému, nalezení nového vozidla, bydlení nebo práce. Samozřejmě ideálně i meditace.

V pátek po poledni využijte elán poskytovaný akčním Marsem. Odpoledne však nepodlehněte melancholii Neptunu. Ve 14:41 Měsíc vstupuje do Raka. Za starostlivé Luny v Raku stabilizujte psychiku myšlením a dobrým domácím zázemím. Jinak ohrozíte svoji pohodu kolísáním nálad a možná i pláčem kvůli maličkostem.

V Covenu nás čeká spoustu tipů na Novoluní a společné sdílení. Přejeme vám krásný magický týden.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Vrstvení v magiiVrstvení v magii

Ve svých příspěvcích jsem několikrát zmínila vrstvení magické práce. To si můžete představit jako funkční oblečení. První vrstva má za úkol udržet teplo u těla, druhá zahřívá a třetí chrání