Luna radí

V pondělí nad ránem Jupiter vytrhuje ze sna. Dopoledne využijte pro své plány optimismus Slunce. S jeho úsměvem hned vše půjde snáz Večer ohlídejte zkratovité myšlení Uranu. Posekejte trávníky a zastřihněte ploty pro zhoustnutí. V obchodě vyberte a na zahradu nainstalujte solární osvětlení. Nakopejte kořeny léčivek a vyrábějte z nich masti a tinktury. V souladu se současným trendem budete k nepřehlédnutí v jásavé žluté a zlaté barvě. Zaujmete také v rozvážné tmavomodré či indigové se zlatými šperky. Do aromalampy kápněte esenci pomeranče či nerolu nebo harmonizující vetiver.

Zlatý topaz požádejte o zmírnění napětí, jantar o hojivé prohřátí a sluneční obsidián o ochranu.

V úterý před polednem počítejte s přílivem Elánu a vitality díky energetickému Marsu. Ve 14:02 hodin vstupuje Měsíc do Panny. Sportem a aktivním pohybem stimulujte srdce a povzbuďte krevní oběh.

Dopřejte si uvolňující masáž zad, pobyt v sauně nebo ve vířivce. Zastřihněte si vlasy pro posílení a zhoustnutí.

Ke kadeřnici se neobjednávejte, vlasy jsou neposlušné. Po umytí je propláchněte bylinnými odvary (bříza, kopřiva) a pokožku hlavy si promasírujte esencí rozmarýnu (prevence proti šedivosti a lupům). Do harmonizační lázně přidejte esence rozmarýnu a levandule.

Ve středu neustále výkonný pomáhající Měsíc v Panně by se měl občas zastavit. Dopřejte si nějaký příjemný zážitek, nepochybně si ho zasloužíte. Jeďte s partnerem na hory, navštivte koňskou farmu či botanickou zahradu. Nebojte se, práce vám neuteče. Nikoho nekritizujte. Raději oceňte úspěchy svých nejbližších. Dovolte ostatním dělat vám radost a učte se přijímat dárky. V podvečer se sejděte s přáteli, nebudete litovat. O veselou zábavu se postará optimistický Jupiter (navíc dodá i nějaké to štěstí). Informujte rodinu o svém delším pobytu v koupelně a nedejte se nikým rušit. Připravte si lázeň s esencí optimistického pomeranče /rozmíchejte ji předem v panenském oleji nebo mléce, aby se lépe natáhla do pokožky). Peelingovým mlékem odstraňte odumřelé pleťové buňky a pemzou odrhněte kůži na chodidlech.

Ve čtvrtek se těšte na akční, a přitom pohodový den, neboť se o něj postarají energetický Mars a zodpovědný Saturn. Pod jejich vlivem zvládnete nejen pracovní záležitosti a řešení rozličných sporů, ale dobře se pobavíte a skvěle si zasportujete. Před polednem si užijte svěží a nápadité uranovské klima. V podvečer nepodlehněte splínu melancholického Neptunu. Večer se radujte z šťastných náhod darovaných Plutem.

Zvolte zemité tóny. Doplňte čistoskvoucí bílou, béžovou, medovou a svěží zelenou barvu. Do aromalampy kápněte esenci úsměvné mandarinky (odvede melancholii). Pro aktivizaci přidejte litseu cuberu a na osvěžení citronelu. Vyberte ukotvující jaspisy, optimistický nazlátlý topaz či něžný rodochrozit, který zmírní pocity méněcennosti.

Sklízejte mrkev a další kořenovou zeleninu (je vynikající termín pro uskladnění). Kopejte kořeny bylin na mast a tinkturu (kostival, lopuch, pampeliška).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

GrimoárGrimoár

Mnoho grimoárů a nejrůznějších knih o magii používá pro rostliny a stromy tzv. kódy založené převážně na zvířecích částech těla nebo jiné předměty. Tato praxe je známa od starověku až