Luna radí 4.3. – 7.3.2024

Krásný pondělní den milí přátelé,

Dnes si během dne naplánujte rozličná jednání, Merkur a Uran vytvářejí komunikativní a nápadité ovzduší. Ve 22:15 vstupuje Měsíc do Kozoroha. S konzervativním a disciplinovaným Měsícem v Kozorohu se těšte z příjemného zázemí domova a volný čas věnujte rodině. Řekněte svým blízkým, že je máte rádi a potěšte je malou pozorností. Zamyslete se nad dalšími cíli, rozeberte chyb, kterých jste se dopustili. Najděte si chvíli i pro studium.

Úterý odpoledne a večer přinese radost. Nejdřív se zodpovědný Saturn stará o celkovou pohodu a poté optimistický Jupiter rozdává štěstí. Ve středu ráno vstanete svěží a plni nápadů díky Uranu. Využijte toho a s chutí se pusťte do nových aktivit. Po poledni si naplánujte nejrůznější úřední, pracovní a osobní jednání. Jejich úspěšnost podpoří Merkur bystrostí a výmluvností. Večer si dejte rande, ať si naplno vychutnáte neptunovskou něhu a vnímavost. Příjemně vám bude doma i ve společnosti.

S disciplinovaným Kozorohem se pusťte do velkého úklidu i do protivných a odkládaných věcí. Rozhodně ale nedělejte vše sami, rozdělte úkoly mezi členy rodiny. Při společném posezení zvažte, zda si rodinná pokladna může dovolit nějakou menší jarní dovolenou. Pro prohřátí domova si zapalte v solné lampičce svíčku a do aromalampy kápněte esenci skořice nebo zázvoru společně s optimistickou mandarinkou. Na posílení vitality a pro odstranění zastaralých nešvarů vyberte záhnědu, k meditaci přizvěte ametyst.

Ve čtvrtek v 1:38 vstupuje Měsíc do Vodnáře. Počítejte s možnou zbrklostí a urážlivostí, kterou rozšiřuje nespokojený Jupiter. Vodnářskou nervozitu zmírníte pohybem na čerstvém vzduchu a dechovým cvičením během celého dne. Vitální energii doplníte masáží nebo saunou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta ViselecKarta Viselec

Viselec je kartou, která často vyvolává rozporuplné pocity. Vidíme na ní muže zavěšeného na stromě nohama vzhůru a hlavou dolů. Nachází se v takřka mučednické pozici, s rukama roztaženýma do