Luna radí

V pondělí za podmanivé Luny ve Štíru sami rozhodujete, jakou její náladu budete vnímat. Při pozitivním vyladění přitáhnete vrcholnou intuici, pochopení a něžnou vnímavost.

V opačném případě očekávejte agresivitu, žárlivost a depresivní myšlenky. Tak se snažte, ať vás čekají sluníčkově usměvavé dny s veselým posezením s přáteli i báječným randěním.

Po poledni se soustřeďte, ať neděláte zbytečné chyby kvůli nesystematickému Jupiteru. Potěšte štíří Lunu pikantními pokrmy ostré, natrpklé a sladkokyselé chuti. K pečeným masům podávejte jablečný křen. Případně jemně nastrouhaný křen zamíchejte do omáček a zeleniny. Do salátů přidejte ředkev, olivy, dýňová semínka nebo semena lichořeřišnice.

Upoutáte vnímavými modrošedými tóny, zahalením do tajuplné černé, ale i provokující kombinaci černé s červenou. Do aromalampy kápněte hloubkové afrodiziační esence: santal, myrthu, pačuli, opium, litseu cubebu, pepř, kanangu, nerol či mimózu. Tygří oko požádejte o podporu při seberealizaci, labradorit o intuici, hematit o sílu a zlatý obsidián o ochranu.

V úterý ráno zpozorněte. Zkratovitý Uran zvyšuje nervozitu a zbrklost (pozor při řízení auta). Po poledni si vychutnejte vnímavost Neptunu (nezajdete s přítelem na oběd nebo na kávu?).

Na podvečer se těšte, neboť mocný Pluto podpoří všechny plánované aktivity příznivými okolnostmi a šťastnými náhodami. Večer se raději stáhněte do svého zázemí, alespoň se tak vyhnete Saturnu s jeho negativitou.

Ve 21:36 hodin vstupuje Měsíc do Střelce. Zalijte kytičky. Zabavíte se při jakékoliv práci s vodou. Navíc snáze vyčistíte zastaralé skvrny na oděvech, kobercích a nábytku. Pusťte se do titěrných činností. Plody na zahradě nesklízejte, ztrácejí aroma a kazí se. Potřebujete-li něco přesadit, je optimální doba. Zahajte přípravu zahrady na zimní odpočinek. Nakopejte křen a naložte ho. Ženy chraňte vaječníky před nastydnutím. Preventivně si uvařte čaj z kontryhelu nebo protizánětlivý třezalkový nálev. Muži při problémech s prostatou jezte dýňová semínka.

Ve středu nezávislý Měsíc ve Střelci se hodí za vzdálenými ideály. Naučte se vychutnávat to, co právě prožíváte, ať už je to procházka v přírodě, výlet na kole nebo prohlídka výstavy. Jděte s přáteli na bowling nebo kuželky. Se sousedy si zahrajte karty, s partnerem šachy nebo dámu, v dětmi pexeso nebo fotbal.

Trapasům, na které je střelecká Luna mistr, se zasmějte. Po poledni dbejte na psychickou stabilitu, jinak na vás Venuše snadno přenese rozladěnost. od středečního večera počítejte s usměvavým a komunikativním ovzduším, ale zároveň i s příliš upovídaným a trochu zbrklým (kvůli Merkuru a Slunci). Raději nevěřte všemu, co uslyšíte a sami si kontrolujte, co komu říkáte. Zajděte si ke kadeřnici na vlasový přeliv (barva dobře chytá), ke kosmetice na pleťovou masku (kůže uvítá výživu).

Objednat se můžete na modeláž nehtů. Cestou domů si vyberte nějakou novinku (střeleckou Lunu vždy lákají) – zázračnou pleťovou masku, depilační krém či henu (vlasy vyživuje, zpevňuje a dodá jim přirozený lesk.

Ve čtvrtek večer se nedejte otrávit melancholickým a negativním Neptunem. Zkazili byste si skvělou zábavu, kterou podporuje bystrý, vtipný a inteligentní Merkur stejně jako přátelské a usměvavé Slunce.

Oblékněte se do bledě modré a žluté (nejlépe s hedvábným leskem), případně doplňte karmínovou a fialovou. Do aromalampy kápněte zklidňující a exotický petitgrain, cedr, cypřiš či bergamot. Zjemněte je levandulí nebo myrthou. Z kamenů zvolte ochranný optimistický citrín, povzbuzující oduševnělý granát nebo prosvětlující čirý topaz. Na zdlouhavé a nudné práce nebudete mít trpělivost. Raději si kupte nějakou zajímavost pro své záliby a koníčky.

Roztřiďte fotografie z dovolené a prohlédněte si nové katalogy cestovek 😉. Vyjměte ze záhonů trsy bylinek a přesaďte je do květináčků, abyste je mohli v kuchyni používat i v zimě. Nerozčilujte se§ Stresem ohrožujete své zdraví, především játra. Zvolte vyvážený životní rytmus. Střídejte aktivní pohyb s klidovou relaxací. Nervy zklidněte čajem z třezalky nebo dobromysle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související