Luna radí 5.1 – 7-1

V pátek v 13:39 vstupuje Měsíc do Štíra. Nic důležitého nepodnikejte. Pluto roznáší negativitu a naschvály. Odpoledne využijte vitalitu posílenou Marsem. Večer se těšte na pohodu danou Saturnem. Podpořte očistný proces ledvin po Vánocích významným množstvím tekutin. Uvařte si chutný mateřídouškový, dobromyslový nebo šípkový čaj. Při potížích s ledvinami si uvařte odvar z kořene pampelišky nebo petržele. Nebo odvar z měsíčku použijte v koupeli a jako vlasové tonikum. Měsíček můžete využít i jako masku a aplikovat na pleť.

V sobotu na Tři krále se podmanivá a intenzivní Luna ve Štíru vydá do boje. Raději se někam schovejte. Má-li však vnímavou náladu, buďte u toho a vychutnávejte si zábavu s přáteli, báječná rande i chvíle s rodinou. Na procházce se pokochejte krásou zimní přírody a dopřejte si horký punč či pečené kaštany.

Na večer si naplánujte rodinné či společenské aktivity, určitě se dobře pobavíte, neboť zářivé Slunce přináší usměvavou a optimistickou atmosféru. Oblékněte se do tajuplně černé či vnímavé modrošedé. Zaujmete také v provokativní kombinaci černé a červené, barev života a smrti.

Doma zvolte esence, které zalézají až pod kůži, podporují hloubku vjemů, odstraňují psychické bloky a patří k afrodiziakům: něžný nerol, aktivizační litseu cubebu nebo meditativní santal.

V neděli vstupuje Měsíc ve 22:08 do Střelce. Po poledni si klidně dejte rande, protože Neptun vás zahrne vnímavostí a něhou. Večer počítejte s rozdílnými vlivy: Pluto rozdává příznivé okolnosti a šťastné náhody, ale Merkur s Neptunem zamlžují, překrucují a podsouvají splín i chybné vnímání reality!

V harmonizační lázni s esencí usměvavého červeného pomeranče si urovnejte pocity a nechte vodu odnést negativní myšlenky. Od zplodin tak očistíte nejen tělo, ale i mysl. S duhovým obsidiánem se vydejte do hlubin svého nitra a s labradoritem do duchovních dimenzí. Záhnědu poproste o projasnění chmur.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

BastetBastet

„V dávných dobách byly kočky uctívány jako božstva. Kočky na to nikdy nezapomněly.“ Bastet (také známá jako Bast) je významnou bohyní pocházející ze starověkého Egypta. Centrem jejího kultu bylo město

BodlákBodlák

BODLÁK (Carduus) – rostlina s mnoha variacemi i druhy. Ti, co kráčejí pro starých cestách nacházejí často zalíbení ve zcela obyčejných a nikterak vábivých bylinách.Bodlák je typicky ochranná rostlina, čemuž

CerridwenCerridwen

Velšská bohyně Cerridwen je mocná kouzelnice a držitelka čarovného kotlíku. Přestože je známá zejména jako matka největšího a nejslavnějšího britského barda Taliesina, jako každá žena je mnohem víc než jen