Luna radí 5.4. – 7.4.2024

Dnešní den využijte bystrost a výřečnost Merkuru. Ve 13:12 vstupuje Měsíc do Ryb. Za intuitivní a unikátní Luny v Rybách si s hmotnými záležitostmi nemusíte rozumět. Navíc ti vnímavější mohou pociťovat i nehybnost blížícího se Novu. Toulejte se ztichlými zákoutími, přemítejte a povídejte si s probouzející se přírodou. Pokud si u toho budete připadat jako kráva, stejně jako já, pusťte si film a nebo sáhněte pro knihu.

Těšte se na velmi vstřícné klima! Venuše vás obdaruje laskavostí a vnímavostí.

Pluto doplní příznivé okolnosti a šťastné náhody. Nejvýraznější vliv pocítíte v neděli od odpoledne do večera. Neváhejte a plánujte společenské a partnerské aktivity, posezení s přáteli i milostné schůzky. V sobotu ráno využijte akčnost Marsu, ale ohlídejte jeho silnou impulzivnost. V poledne si dejte pauzu, Saturn nechce nic řešit ani se pohnout z místa. Večer si užijte skvělou zábavu, kterou provází usměvavý Jupiter a nápaditý Uran.

V neděli dopoledne počítejte s přecitlivělostí Neptunu. Ve 13:25 Měsíc vstupuje do Berana. Po celý víkend se opečovávejte a rozmazlujte. Věnujte se tvůrčím činnostem. Zkrášlujte domov, malujte obrázky, vymýšlejte šperky či si něco ušijte, upleťte nebo uháčkujte. Psychickou kondici příjemně naladíte esencí jasmínu, ylag-ylangu, meduňky a myrthy. Chápavou a hřejivou náruč naleznete u červeného korálu, citové ukotvení a sebedůvěru u tyrkysu, posílení intuice u akvamarínu.

Udělejte si čas a odpočiňte si v harmonizační lázni s jasmínovým olejem, který rozpustí citové úzkosti i starosti a dodá úsměv na tvář. Nenechte se nikým rušit, lehněte si, dejte nohy do zvýšené polohy a relaxujte. Svůj denní program určitě doplňte meditací pro rozjasněnou mysl.

Krásný víkend, Vaše Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LabradoritLabradorit

Labradorit je kámen, který pozvedá naše vědomí, přináší světlo a chrání. Odráží nechtěné a škodlivé energie, ochraňuje auru a její celistvost. Je kamenem spojeným s hlubokou moudrostí. Pomáhá nám napojovat