Luna radí 6.5. – 9.5.2024

V pondělí ráno budete čilí díky svěžímu Merkuru, přesto ohlídejte jeho sklon k ukecanosti a prověřujte si informace. Během dne využijte vstřícné a konstruktivní ovzduší dané usměvavým Sluncem a zodpovědným Saturnem. Díky tomu budete úspěšní v pracovních aktivitách a jednáních, dobře se budete cítit doma i mimo něj. Ve 23:42 vstoupí Měsíc do Býka.

S něžným Měsícem v Býku si obvykle dopřáváte krásné a smyslné prožitky. Ale nyní se vzhledem k novoluní věnujte především sobě, utřiďte si své city, myšlenky a priority. Rozmyslete si, jaké investice chcete v budoucnu uskutečnit. Úterý využijte pro plánování a vychutnávejte si něhu, kterou nám nabízí Venuše.

Ve středu si naopak dejte pozor na zbrklost a kvalitu svých nápadů. Novoluní nás navádí k odpočinku, proto relaxujte, meditujte a vykonávejte jen stereotypní práce. V magii to platí taky. Vyložte si karty, ale spíš jen tak cvičně, na velké rituály se toto novoluní vykašlete a věnujte spíše pozornost sepsáním svých plánů. Novoluní v Býku také vybízí udělat si pořádek ve své magické praxi. Máte doma knihy, které nevyužíváte?

Zkuste se na chvíli zastavit a udělat si ve svých věcech pořádek. Nepráší se vám pouze na kyvadlo? nebylo by fajn zaměřit se více na práci s ním, než ho mít jen jako ozdobu? A co jiné magické pomůcky, které máte doma? Využijete naplno jejich potenciál? Býk je spořivý a hlídá naše finance, proto než začneme plánovat rituály na zvýšení naší prosperity, udělejme si pořádek v tom, co už vlastníme.

Novoluní vrcholí v 5:22 a dává nám dostatek prostoru. Ve čtvrtek v 1:20 vstoupí Měsíc do Blíženců. Neváhejte a běžte mezi lidi, nebo si zavolejte s kamarádkou. Je to vhodná doma i na nové seznámení, či na lehké získání nových kontaktů, pusa se vám nezastaví, dokonce ani těm tišším. Začněte tvořit. Malujte, natírejte, lakujte, vypalujte. Vzduch je za blíženecké luny osvěžující a všechno krásně schne a jde od ruky.

Z esencí volte litseu cubebu, eukalypt nebo stumulační mátu. Na odstranění nervozity a pročištění myšlenek zvolte bledě modrý chalcedon, pro ukotvení citů tyrkys

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta VeleknězeKarta Velekněze

Velekněz je kartou, která nás v Rider Waitu často svádí při interpretaci významu na scestí díky použité křesťanské symbolice. Místo, abychom se ponořili do hlubších významů karty, sklouzneme po povrchu

SmrkSmrk

SMRK (Picea, ang. Spruce) je v lidové magii strážcem času a snů. Jako další stálezelené stromy je i smrk spojen s nesmrtelností. Nejstarší exemplář smrku na Zemi je tzv. Old