Luna radí

V pondělí nad ránem Uran vytrhuje z příjemného snění. Ráno nepodlehněte nervozitě Merkuru a večer škarohlídství Saturnu. Ve 20:39 hodin Měsíc vstupuje do Panny.

Zazáříte ve společenské sytě žluté, oranžové a zlaté, zaujmete v rozvážné tmavě modré a nachové se zlatými šperky. Použijte hřejivé kořenité esence: zázvor, hřebíček, kardamom (rozproudí krevní oběh).

Přislaďte je červeným pomerančem. Z kamenů vyberte všestranný křišťál s vrostlicemi turmalínu, přemýšlivé tygří oko nebo pohodový jantar.

V úterý pracovitá a praktická Luna v Panně si s city často neví rady, takže lásku projevuje tím, že pro vás uvaří či uklidí. Oceňte snahu svých blízkých a pochvalte nahlas jejich kvality, ať se jim zvedne sebevědomí.

Se starostmi hmotného světa si poradíte na výbornou, potřebujete však víc pečovat o svou vnitřní spokojenost.

Načerpejte nové síly v podzimní přírodě. Těšte se na příjemný den. Něžná Venuše, vstřícný Pluto, vtipný Merkur a chápavý Neptun vytvářejí klima vhodné pro milostná setkání i kouzla a společenské aktivity.

Navíc odpoledne optimistická Jupiter rozdává štěstí. Starejte se o půdu a kompost. Udělejte si pořádek v kůlnách a přístřešcích na nářadí. Sbírejte oddenky střevních bylinek (mochna nátržník). Vykopněte si kořen kostivalu na mast.

Ve středu nad ránem Slunce ohlídá spokojený spánek. Během dne využijte pro projednání pracovních a úředních záležitostí bystrost, komunikativnost a příznivé okolnosti darované Merkurem a Plutem.

Dopoledne můžete počítat s elánem a vitalitou, kterou přináší Mars. Odpoledne si vychutnejte svěžest a nápaditost Uranu.

Večer nepodlehněte splínu Uranu. V barvách se inspirujte dozrávajícími obilnými lány. Ke zlatavým tónům nebo ke svěží zelené doplňte čisťoučkou bílou a červenou. Vzduch osvěžíte citrusovými a lesními esencemi: grapefruit, citron, jedle, borovice, lavandin.

Volte ukotvující jaspisy z kamenů. Zelený pro ukotvení, červený pro vitalitu, žlutý pro sebevědomí a leopardí pro představivost. Rychle uklidíte, zdravě navaříte, úsporně nakoupíte. Prostě ať se pustíte do čehokoliv, Panenka vás podpoří pracovitostí a pečlivostí. Pokud vás nikdo nepochválí, udělejte to sami.

Ve čtvrtek v 9:08 hodin vstupuje Měsíc do Vah. Jemnocitná Luna ve Vahách v dosahu Novoluní zvyšuje úzkostlivost, a tak snadno propadnete melancholii i kvůli mírně zvýšenému hlasu partnera.

Poseďte raději v příjemném a klidném prostředí s přáteli, potěšte se poetickou výstavou obrazů nebo se projděte v parku a těšte se z barvité podzimní přírody. Doma se zaposlouchejte do příjemné hudby.

Během dne zpříjemňují komunikaci a vytvářejí optimální podmínky pro pracovní i společenské aktivity Merkur a Pluto. Před polednem si užívejte vnímavost Venuše, ale ohlídejte její přecitlivělost. Upravte vkusně stoly a dbejte na lákavou barevnou kompozici jídel na talíři, protože Luna ve Vahách “jí očima”.

Nabídněte krásně oranžovou dýňovou polévku se zakysanou smetanou nebo obložené sýrové mísy zdobené lichořeřišnicí. Potěšíte sebe i své okolí vídeňskou kávou.

Od pátečního dopoledne si uchovejte nadhled a stabilitu, protože Mars a Uran silně zvyšují nervozitu a konflikt. Celý den buďte obezřetní, neboť Merkur a Saturn vytvářejí úrodnou půdu pro potíže, nezodpovědnost a podvody. Pečujte o sebe s láskou a dopřejte si delší pobyt v koupelně. Do harmonizační lázně přidejte růžový olej (výrazné psychosomatikum). Natáhněte ho do pokožky a vy se budete cítit jako na obláčku.

Zušlechtěte svůj domov. Na procházce si natrhejte traviny a naaranžujte je do vázy. Špinavý úklid odložte na jindy, spíš si kupte nějakou maličkost pro radost.

V sobotu odpoledne se nedejte otrávit naschvály Pluta. V 19:39 hodin vstupuje Měsíc do Štíra. Večer se těšte na celkovou pohodu hlídanou stabilním Saturnem. Projděte se po zahradě a přemítejte, co v příštím roce vylepšíte. Zakryjte choulostivé rostlinky chvojím, aby v zimě nezmrzly. Nakopejte kořeny “ledvinových” bylinek (pýr, lopuch). Ledviny a močové cesty chraňte před prochladnutím. Posílíte a pročistíte je okurkou, hroznovým vínem a šťávou z červené řepy.

Do aromalampy kápněte něžnou esenci růže, růžového dřeva, palmy růžové nebo ylang-ylangu. Doplňte optimistický červený pomeranč nebo osvěžující mátu. Ametrín požádejte o celkovou harmonii, narůžovělý kunzit o vesmírnou lásku a čaroit o intuici, představivost a krásné sny.

V neděli po poledni se zkoncentrujte, ať neděláte zbytečné chyby kvůli nesystematičnosti Jupiteru. Pečujte o svůj vnitřní klid.

Agresivní Mars, zkratovitý Uran a nesoudné Slunce vytvářejí velmi nervózní, konfliktní a výbušné klima. Pleti poskytněte napářku z kerblíku (čistí a tonizuje) a poté si z darů přírody připravte bylinné lázně.

Levandule a heřmánek uklidňují a napomohou lepšímu spánku. Měsíček a růže vyladí psychiku a regenerují pokožku.

Rozmarýn a tymián povzbuzují tělo i ducha, prokrvují svaly. Šalvěj osvěží, pročistí a hojí rány. Nálev z vybrané byliny vlijte do koupele a pak v klidu relaxujte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související