Luna radí 8.1. – 11-1.

S neposednou, všetečnou a veselou Lunou ve Střelci se vydejte v pondělí na společenské akce a všude tam, kde se něco děje. Nejenže se dobře pobavíte, ale možná jako bonus potkáte i své budoucí lásky. S přáteli si zahrajte kulečník a se sousedy třeba žolíky. Svým partnerům dopřejte svobodu pohybu. Případným trapasům (za Střelce jich bývá víc) se zasmějte.

Uchovejte si dobrou náladu a nadhled, jinak propadnete melancholii a stresu, které roznášejí Merkur a mlživý Neptun (nejvýrazněji působí v úterý večer), Buďte pozornější při pracovních a osobních jednáních. Od pondělního odpoledne již můžete kalkulovat s podporou akčního Marsu a racionálního Saturnu a v úterý s optimismem Slunce a bystrostí Uranu.

Střelecká Luna sice neoplývá trpělivostí, ale velkorysosti má dostatek. Navíc je pro ni ve světě příliš lákadel. Pokud všechno není podle vašich představ, nic si z toho nedělejte a úklidem se netrapte. Ptáčkům nasypte do krmítek semínka slunečnice. Z kamenů si vyberte granát, rubín či spinel pro povzbuzení ducha, citrín pro ochranu a optimismus, laspis lazuli pro celkoví štěstí. Nervozitu odstraníte za pomoci esence cedru, cypřiše, jalovce. Pro vyrovnanost přidejte několik kapek levandule.

Ve středu vstupuje měsíc ve 2:33 do Kozoroha. Zodpovědný a odtažitý Měsíc v Kozorohu, obzvlášť za psychicky náročného novoluní, které vyvrcholí ve čtvrtek ve 12:57 hodin, uzavírá ještě víc své city a vše kontroluje rozumem. Proto se snažte a buďte milým nablízku. Chovejte se k nim něžně a řekněte jim, jak jsou pro vás důležití. Jděte společně na procházku a povídejte si o tom, co se vám v minulém roce zdařilo a co budete chtít dokázat v tom současném.

Počítejte s vitalizačním a stabilizačním vlivem Marsu a Saturnu. Ve čtvrtek navíc Jupiter poskytne i optimismus, díky tomu projdete snáz zátěžovými dny Novu. Ve středu si vychutnávejte vstřícnost a nápaditost Slunce a Uranu. Dopoledne dobře využijte akčnost Marsu a nenechte se jím vyprovokovat k hádkám, pohodový Saturn vás podpoří. Ve čtvrtek dopoledne čerpejte osvěžující energii Uranu. Lehce pak zvládnete tíhu Novoluní. Večer se těšte z něhy Neptunu, nejlépe v náručí svých milovaných.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ŘepíkŘepík

Tuto žlutě kvetoucí bylinku můžeme znát také pod názvy všivec, škrkavka nebo paličák.Jde o jemnou bylinku, která se od hluboké historie využívá pro svou širokou škálu účinků a má pevné