Luna radí 8.3.-10.3.2024 Novoluní v Rybách

Dnes se s rebelantským a společenským Měsícem ve Vodnáři dobře pobavíte. Neseďte doma a trochu se odvažte. Mládeži poskytněte dostatek svobody, ale na děti dohlédněte, ať se z nepozornosti nezraní. Celý den pečujte o stabilitu a nadhled, protože příliš impulzivní Mars a nesoudný Uran připravují podhoubí pro stres a konfliktnost. Pozornější buďte na silnicích.

V sobotu ve 2:03 vstupuje Měsíc do Ryb. K zasněné Luně v Rybách (obzvlášť za novoluní) buďte něžní.

Udělejte si na sebe čas a vydejte se na romantické toulky spící krajinou. Přemítejte a utřiďte si myšlenky i pocity. Doma se pak zahřejte zázvorovým čajem s medem nebo horkou medovinou. SObotu zahájíte s nehybným Saturnem, proto se nesnažte něco měnit. Později se těšte na usměvavé klima dané Jupiterem.

V neděli si celý den užívejte skvělou komunikaci a šťastné okolnosti darované inteligentním Merkurem a mocným Plutem. Dopoledne snáz projdete psychicky tíživým novoluním, které vrcholí v 10 hodin, díky osvěžující náladě Uranu. Jestliže plánujete dělat kouzla a rituály, je vhodné si je naplánovat tak, aby korespondovaly s právě probíhajícím znamením. Rybám vládne živel vody, jsou to lidé jemní, mírní, starostliví, komunikativní, mají rozvinutou intuici, občas bývají zmatení, nesamostatní, ustrašení a mohou podléhat klamům a bludům. Často si svět idealizují a vidí ho takový, jaký jej chtějí vidět. Z oblasti magie je ideální čas na rituály na otevření třetího oka, vnitřní dítě a sebelásku, přivolání štěstí a posílení víry v sebe sama a přivolání lásky.

Pro vaše rituály volte růžové svíčky, esence ylang-ylangu (zvyšuje přitažlivost opačného pohlaví), růže či jasmínu. Za průvodce v duchovním světě a pro lepší intuici vyberte akvamarín. Pro prohřátí použijte zázvorovou esenci a červený korál.

Věnujte se tvůrčím činnostem. Malujte, vyšívejte, háčkujte, vyrobte si hezký amulet. Jinak odpočívejte a udělejte si pořádek sami v sobě, je přece Nov.

Požehnané novoluní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

DiviznaDivizna

Noční magická pochodeň, to je divizna (Verbascum densiflorum, angl. Mullein). Je známa pod lidovými jmény pastevcova hůl, pochodeň, nebeský oheň, zaječí vous, hřbitovní prach nebo třeba svatopetrská hůl.Jasně žluté květy

SkořiceSkořice

Skořice (Cinnamomum verum) Nejstarší dokumentace obchodu se skořicí je z Mezopotámie, někde mezi 8000 a 2000 př.nl. Skořice byla běžně používaným kořením, které se rychle rozšířilo po obchodních cestách starověku

KdouloňKdouloň

KDOULOŇ (Cydonia oblonga, angl. Quince) je pozapomenutý ovocný strom, který se ale objevuje v lidových legendách po celém světě. Někteří věří, že to byla právě kdoule, která je zmíněna coby