Luna radí 8.4.2024

Novoluní v Beranu nastane ve 20:20

Za akčního až překotného Měsíce v Beranu budete mít potíž udržet klid, kterého se dožaduje novoluní. Při pohybových a sportovních aktivitách uvolníte přetlakovou energii a omezíte sklony k hádavosti. Zábavu s kamarády pokud možno omezte a nevěřte všemu, co uslyšíte, drby se tváří jako fakta. Toto novoluní přeje novým začátkům a odvážným činům. Zatmění Slunce, které toto novoluní bude provázet, umocňuje vše výše uvedené, a tak doporučuji si znovu definovat své osobní cíle a životní záměry.

Toto novoluní může být zvlášť důležité pro všechna ohnivá a vzdušná znamení, která ho mohou naplno využít ve svůj prospěch. Zemská a vodní znamení budou muset v sobě probudit větší odvahu opustit to, na co si již zvykla, což není jednoduchý úkol.

Dnešní den je ideální pro kouzla a rituály na osobní sílu a posílení, dosažení cílů a rodiče, co chystáte své ratolesti na přijímací zkoušky nachystejte pro ně magickou podporu pro štěstí, aktivujte amulety a rozhýbejte své oltáře.

Pečujte o svoji pohodu, ať zvládnete zátěž novoluní. Od dopoledne po zbytek dne si uchovejte nadhled a vnitřní klid, protože příliš impulzivní Mars a neústupný Saturn vytvářejí velmi výbušnou a stresující atmosféru.

Rozhodne nevstupujte do konfliktních situací. Hrozí-li, že vybuchnete vzteky, pusťte se do generálního úklidu. Přetlakovou energii úspěšně využijete a navíc se budete radovat ž čisťoučkého domova. Jinak odpočívejte, je přeci Nov.

V tomto období si nechte zastřihnout vlasy. Ohnivý Beran posílí jejich kvalitu a růst. Regeneraci vlasové pokožky podpořte masáží rozmarýnovou esencí, případně kopřivovým odvarem. Do aromalampy kápněte esenci geránia, které mírní nervozitu, borovici pro osvěžení a koncentraci, mateřídoušku pro povzbuzení optimismu. Achát, rodochrozit a červený korál pozvednou vitalitu a pochopí vaše starosti.

Krásné a magické novoluní, vaše Luna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

TURMALÍNTURMALÍN

Turmalín čistí, očišťuje a transformuje těžké a hutné energie. Vytváří silné ochranné pole pro nás i pro náš domov. Proto je dobré umisťovat jej do geopatogenních zón. Přináší rovněž ochranu