Luna radí

V úterý vstupuje Měsíc ve 3:23 hodin do Střelce. Se zvídavým a hravým Měsícem ve Střelci rozhodně nezůstávejte sami doma.

Navštivte výstavy a přednášky o všem co vás baví. Věnujte se společenským a sportovním aktivitám. S rodinou se vydejte po zajímavostech ve vašem okolí, sousedy pozvěte na partičku karet, přátelé na bowling a s dětmi si zahrajte deskovou hru. Svým partnerům dopřejte dostatek svobody.

Těšte se na svěží, komunikativní a vnímavou atmosféru, kterou udržují Venuše a Merkur. Nejvýrazněji působí v úterý odpoledne. Využijte ji nejen pro společenské aktivity a posezení s přáteli a rodinou, ale i pro milostné schůzky. Se střeleckou Lunou zkuste nějakou změnu – účes, nové oblečení, boty…

Ve středu během dne můžete počítat se zvýšenou akční energií danou Sluncem a Marsem. Pokud ji však nevyužijete ke sportu či fyzické práci, snadno vás svede ke konfliktům. Využijte tuto energii i na práci magickou a rituální. Zbavte se zbytečné nervozity, která vás zbytečně zatěžuje. Stres odvedete třezalkovým nebo dobromyslovým čajem, využít můžete i svíčková kouzla.

Neničte si nervy a nevykonávejte zdlouhavé práce. Dny využijte pro jednorázovou činnost. Do aromalampy vybírejte esence vonící dálkami a zklidňují nervy: oregano, cedr, cypřiš, jalovec, vanilku.

Zjemněte je levandulí. Za společníka na cesty si zvolte optimistický citrín nebo akční granát, na toulky duchovními dimenzemi pozvěte rubín.

Ve čtvrtek v 8:41 hodin vstupuje Měsíc do Kozoroha. I za disciplinované Luny v Kozorohu by mělo vaše volno patřit rodině. Předem si naplánujte společné akce: výlet, procházku, návštěvu hřiště, kino.

Neskrblete a pochutnejte si na něčem dobrém, třeba v cukrárně na ovocném poháru. Nešetřete něhou.

Zbylý čas využijte pro sebevzdělání. Těšte se! Slunce, Mars, Neptun, Venuše a Merkur přinášejí akční, optimistické, povídavé a vnímavé klima. Co víc si přát! dopoledne si vychutnejte celkovou pohodu danou Saturnem. Před půlnocí Jupiter rozdává úsměvy a štěstí. Nakládejte a zamrazte kořenovou zeleninu (Kozoroh o ni pečuje). Opravte nářadí, urovnejte si věci v dílničkách. Připravujte zahradu k zazimování.

V pátek po půlnoci Venuše roznáší bolavé sny. Večer neodmítejte svěží a nápaditou zábavu pod patronací Uranu. Pusťte se do všech dlouho odkládaných činností. Snadno si poradíte s úklidem, probírkou šatníku, vyspravením prádla, drobnými opravami, ale i s prověrkou domácího účetnictví. Do aromalampy vybírejte hřejivé esence, které rozproudí krev: hřebíček, zázvor, skořici. Přidejte k nim osvěžující pomeranč. Od ametystu se učte pokoře, od onyxu sebekontrole a požádejte o zmírnění neuralgických bolestí.

V sobotu ve 12:27 hodin vstupuje Měsíc do Vodnáře. Nad ránem spokojeně spěte, vždyť o nás pečují Neptun, Slunce a Mars. Dopoledne zpozorněte. Nevyzpytatelné Pluto míchá karty života, jednou vás podpoří šťastnými náhodami, podruhé vše zkazí nepříznivými okolnostmi. Obličej ošetřete arganovým balzámem (revitalizuje) a na pokožku těla aplikujte kostivalové mléko. Vlasy koupejte v bylinných odvarech z břízy a kaštanu a výživu jim dodejte zábalem z dýňového oleje. Stolujte společně s celou rodinou a dodržujte stravovací režim, Kozoroh si na to potrpí. Uvařte tradiční české pokrmy (bramboračku, šoulet, chlupaté knedlíky se zelím, brambory na loupačku). Zvyšte příjem minerálů, hlavně vápníku (jogurty, mléko, vejce).

V neděli nadčasový a revoltující Měsíc ve Vodnáři nesnáší jakoukoliv formu omezení. Chystáte-li změny, nejdřív zvažte, kam vás dovedou. Po práci se uvolněte, bavte se s přáteli při společenských a sportovních hrách, ale dejte si pozor na zbrklost (včetně zvýšené úrazovosti). Nestyďte se a požádejte děti, aby doplnily vaše znalosti v práci s počítačem. Rozmyslete si, na co využijete akční energii, kterou zvyšují Slunce a Mars. Můžete třeba sportovat spíš než se zbůhdarma hádat.

Dopoledne si vychutnejte láskyplné a komunikativní ovzduší darované Venuší a Merkurem. Před půlnocí ohlídejte zkratovitost Uranu. Raději si neplánujte zdlouhavé domácí práce či úklid dětského pokoje, s výsledkem byste nebyli spokojeni a jen byste si ničili nervy. Využijte nadšení Měsíce ve Vodnáři pro moderní elektroniku a vyhlédněte si nový mobil či televizi.

Baví vás rady paní Luny? Pravidelně se s nimi můžete setkávat i v našem kurzu Čarodějná zima, který začíná již 1.prosince.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Kouzlo láskyKouzlo lásky

Protože se blíží májový čas, připravila jsem si pro vás jednoduché kouzlo lásky. Můžete ho použít pro přitáhnutí romantiky a přitažlivosti do svého života. Také pro upevnění lásky ve všech

KálíKálí

Krásný páteční den, milí přátelé a příznivci cesty tradičního řemesla 😊 Dnes měl být zveřejněn článek o další bohyni, se kterou můžete na své cestě pracovat. Jenže vzhledem k tomu,