Luna radí 9.4. – 11.4.2024

V úterý ve 13:23 vstupuje Měsíc do Býka. S vnímavou a vyrovnanou Lunou v Býku se dobře pobavíte ve společnosti. Příjemné chvíle strávíte také doma nebo na schůzkách se svými láskami. Nepokazíte-li si vše vlastní zarputilostí, máte se na co těšit. Vydejte se s rodinou do lázní nebo na delší procházku, můžete využít i nákupní centrum a něco milého si přinést domů.

Ve středu si uchovejte vnitřní klid, protože impulzivní Mars a neústupný Saturn stále vytvářejí výbušné situace a hrozí záchvaty vzteku. Po poledni pro dosažení svých plánů využijte sílu Marsu a Saturnu, na pár hodin se z nich stanou milí a nápomocní beránci. Večer se těšte z usměvavé nálady Jupiteru.

Díky zručnosti býčí Luny strávníkům připravíte bezkonkurenční kulinářské výrobky, snadno a rychle uklidíte a čas vám zbude i na vaše zájmy.

Celý čtvrtek počítejte s dobrou komunikativností díky Slunci a Merkuru, která však místy hraničí s užvaněností. Raději nevěřte všemu co uslyšíte. Ve 14:58 vstoupí Měsíc do Blíženců.

V esencích vyberte něžnou violu nebo hřejivou majoránku, oregano a vanilku. Vitalitu pozvednete za pomoci karneolu a vnímavé přátelství obdržíte od zeleného avanturínu. Prot celkové omlazení a ušlechtilost zvolte smaragd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Vrstvení v magiiVrstvení v magii

Ve svých příspěvcích jsem několikrát zmínila vrstvení magické práce. To si můžete představit jako funkční oblečení. První vrstva má za úkol udržet teplo u těla, druhá zahřívá a třetí chrání