Luna radí – milostná kouzla

V tomto období se nám množí výklady a žádosti o milostná kouzla. Pojďme se tedy podívat, zda milostná magie funguje.

Asi všichni jsme se s milostnými kouzly potkali poprvé v pohádkách. Jako děti jsme s nadšením pozorovali příběh Popelky a její víly kmotřičky, která přeměnila dýni v kočár a mávnutím kouzelné hůlky vykouzlila z potrhaných Popelčiných šatů dokonalou róbu, kterou by si přála každá holčička. Pak jsme ale vyrostli a dnes se ptáme, zda magie skutečně existuje a pokud ano, jak nám vlastně může pomoct?

Možná se na někoho díváte a nevíte, zda si vás vůbec všiml, nebo váš vztah ztratil jiskru a chcete plamínek vaší lásky zase rozfoukat. Mohlo by vám kouzlo lásky poskytnout výhodu, kterou potřebujete?

Jednoznačně ANO.

Magie opravdu funguje a je pořád okolo nás. Každý jsme se narodili s magickou schopností, ale stejně jako každou činnost anebo schopnost je potřeba rozvíjet, tak i magii je potřeba „trénovat“, abychom mohli efektivně vytvářet a pracovat s kouzly a vědomě tvořit požadované okolnosti. Milostná magie je o práci s energií. Když praktikujete magii, aktivujete energii a tvarujete ji svou vůlí, abyste dosáhli výsledků v manifestačním světě.

Může to znít záhadně, ve skutečnosti to tak není. Milostné kouzlo je něco, co děláte s jasností, úmyslem a vědomím, abyste dosáhli výsledku. Kouzlo obvykle zahrnuje řadu myšlenek a symbolických akcí prováděných ve fyzickém světě, aby se zahájila změna na vyšší úrovni. Jakmile ke změně dojde na vyšší úrovni, filtruje se a projevuje se zde v našem hmotném světě. Změníte tak situaci zavedením nové energie nebo přeskupením energie, která již existuje.

Při tvorbě milostného kouzla se chováte jako agent. Agent změny. Čerpáte vaše vlastní zdroje pro shromažďování a řízení energie. Pokud si přejete, můžete požádat o pomoc vyšší moc k dosažení vašeho cíle.

Jaký je váš důvod k tomu, abyste dělali kouzlo lásky?

Mějte na paměti, že kouzlo lásky nemá někoho nutit zamilovat se do vás, nebo se k vám nuceně vrátit, když ze vztahu odešel. Jeho účelem je pracovat s vaší vlastní energií, energií druhé osoby a vytvořit vztah, který je v nejlepším zájmu všech zúčastněných. Jakmile nastavíte svůj záměr, musíte soustředit svou pozornost na dosažení tohoto cíle. Každý sportovec ví, že pokud chcete dobře hrát, musíte svou pozornost pečlivě soustředit na hru. Totéž platí, když děláte magii. Čím více energie můžete směřovat ke svému cíli, tím úspěšnější budete.

Nejlepší milostná kouzla respektují všechny zúčastněné osoby a zároveň důvěřují vesmíru a vašemu vnitřnímu poznání, které vás povede.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

ObsidiánObsidián

Obsidián je roztavená láva, která zchladla a ztuhla tak rychle, že nestačila krystalizovat. Obsidián nemá hranice a omezení. Díky tomu působí extrémně rychle a účinně. Bez milosti odhaluje pravdu a