Luna radí na pátek a víkend

V pátek ráno si užívejte usměvavou náladu Jupiteru. V podvečer si ověřujte všechny informace, neboť Merkur plete páté přes deváté. Před půlnocí se Uran stále stará o skvělou zábavu.

Je skvělý termín pro trvalou a barvení vlasů, proto neváhejte a objednejte se ke kadeřnici. Aplikujte výživné pleťové masky (úvodní bylinnou napářkou zvýšíte účinek). Tělo ošetřete měsíčkovým mlékem. Kokosovým olejem si promasírujte dásně a vyčistěte zuby (ochrana proti paradontóze). Ošetřete jím i nehtová lůžka.

Nezapomínejte, že současnou vizitkou je čistota. Inspirujte se obilnými lány a noste zelenou jarního osení anebo zlatavou dozrávajícího obilí. V drobnostech doplňte červenou vlčích máků, chrpově modrou a bílou. Preferujte svěže vonící esence, nejlépe citrusové: lemongras, litseu cubebu, grapefruit, pomeranč a citron.
Chryzoberyl požádejte o mír a harmonii v srdxi, červený jaspis o doplnění akční energie, malachit o pomoc při odstraňování citových potíží.

V sobotu ve 13:53 Měsíc vstupuje do Vah. Po půlnoci Mars vytrhuje z klidného spánku. Ráno nepodlehněte rozladěnosti Neptunu. Na dopoledne se těšte. Pluto všechny vaše plány podpoří šťastnými okolnostmi.

Činnost střev oživíte kombuchou (odstraňuje z těla jedy). Při zácpě konzumujte sušené či kompotované švestky a ráno nalačno vypijte sklenici vlažné vody. Poté udělejte několik dřepů, aby se střeva rozhýbala. Při průjmu jezte sušené borůvky nebo vařenou mrkev s rýží a pijte fenyklový čaj. Při výrazných střevních potížích vyzkoušejte účinky puškvorce.

Ovocem a zeleninou doplňte minerály a vitaminy. Připravte především zrnité pokrmy. Regeneraci střev podpořte lesními jahodami a malinami. Rozhodně omezte těžce stravitelné pokrmy (maso, uzeniny, tučná jídla, luštěniny). Dbejte na kvalitu surovin.
Rychle zvládnete běžný úklid, vaření i nákupy. Do déletrvajících činností zapojte rodinu, ať vám zbude čas na zábavu. Za odvedenou práci všechny (včetně sebe) pochvalte.

Od nedělního podvečera se chovejte opatrně v citových vztazích. Nyní se stěží s partnery na něčem dohodnete, protože Venuše a Jupiter zesilují rozladěnost, vztahovačnost, urážlivost a nesoudnost. Večer se Venuše na chvíli opět příjemně rozzáří, a tak si můžete užívat její láskyplnou něhu. Pečujte o květiny, zejména o růže, poděkuji vám svou krásou. Sázejte, přesazujte, řízkujte. Daří se kytičkám i zelenině. Sbírejte listy a květy bylin (lípa, bříza, jitrocel, borůvka).

Ledviny a močové cesty chraňte před nastydnutím (po koupání se převlékněte do suchých plavek). Za horka vypijte minimálně 3 litry tekutin. Osvěžte se chlazeným šípkovým čajem nebo citronovým maté, vyrovnáte tak i psychickou kondici. Procvičte pánevní oblast a promasírujte si stehna. Máte-li potíže s močovým měchýřem a vylučovacími cestami, užívejte extrakt z lichořeřišnice.

Zajímavost:
Při nedostatečném příjmu tekutin má moč vyšší konzistenci solí, ze kterých se v močovém ústrojí vytvářejí částečky až kameny (nejčastěji oxaláty ze šťavelanu vápníku). Další příčinou jejich vzniku je typická západní strava (např. cukr podmiňuje větší vylučování vápníku a tím i tvorbu kamenů). Prosívá proplachování vylučovacího systému močopudnými a protizánětlivými bylinkami a konzumace lichořeřišnice, účinného přírodního antibiotika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Čtvrtek a ThorČtvrtek a Thor

Čtvrtek je pod vládou boha Thora a planety Jupiter. Thor je jedním ze nejvýznamnějších a zároveň nejznámějších bohů severského panteonu. Thor, mocný bůh hromů a blesků je archetypem věrného a