Luna radí na víkend 12.1. -14.1.

V pátek vstupuje Měsíc ve 4:01 do Vodnáře. Neustále revoltující a nápaditý Měsíc ve Vodnáři žije příliš rychlým tempem. Disciplínu dětí a mládeže nyní těžko uhlídáte. Zvládněte to s nadhledem a nebuďte moc přísní. Spíš využijte svobodomyslný čas pro uvolnění, sportovní aktivity a dobrou zábavu s přáteli. Pokud jste ještě nevyzkoušeli nové brusle či lyže, určitě to nyní udělejte.

Těšte se na akční a optimistické klima, které darují energetický Mars a usměvavý Jupiter. Neváhejte a naplánujte si výlety či jiný zajímavý program. V pátek počítejte nad ránem raději s tím, že ošklivé plutovské sny mohou potrápit nejen vás, ale hlavně děti. Po poledni se zkoncentrujte, ať neděláte zbytečné chyby kvůli Jupiteru. V sobotu ráno se radujte z vnímavé, něžné a láskyplné nálady Venuše. Vše, co nyní zahájíte, se po celou dobu ponese na stejných vibračních vlnách. Dopoledne nepodlehněte stresu a zkratovitému jednání Uranu. S netrpělivým Vodnářem se do úklidu rozhodně nepouštějte, zbytečně byste se trápili. Angažujte se pouze v rychle hotových činnostech – vynesení smetí, nakupování a vyvětrejte byt. Do aromalampy vybírejte esence, které pročistí vzduch, uklidní nervy a zvýší soustředění: borovici, lemongras a bergamot. Radonit požádejte o uklidnění bouřlivých citů, sodalit o stabilitu, sagenit o zvýraznění vhodného směru další cesty a safír přizvěte k meditaci.

V neděli vstupuje Měsíc ve 4.29 do Ryb. Intuitivní Luna v Rybách se v praktickém světě necítí příliš dobře, zato v říši pohádek je jako doma. Spřádejte sny o lepším světě, užívejte si romantické ladění a šeptejte do oušek svých lásek něžná slovíčka. Odpoledne se projděte s partnerem a obdivujte krásu zimní přírody.

Horká medovina či svařáček vám pak zachutná dvojnásob. Před polednem však počítejte s nechutí cokoliv dělat díky nehybnosti Saturnu, Odpoledne je jak stvořené pro rodinné aktivity díky optimismu Jupiteru a činorodosti Marsu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

SasankaSasanka

Sasanka je známa také pod jmény koniklec, větrná květina, velikonoční květina, modrý penízek nebo třeba májový květ. Pochází z Evropy a západní Asie. Patří mezi oblíbenou bylinku s krásnými tmavě