Luna radí na víkend

V pátek úzkostlivou Lunu v Raku potěšte úsměvem a malou pozorností. Buďte ke svému okolí vstřícní a chápaví. Věnujte se rodině a společně navštivte prarodiče a sourozence. Pochopte však, že pubescenti s vámi za ručičku chodit nebudou a že je vaše starostlivost otravuje. Nicméně vnímavé zázemí domova potřebují i oni.

Malým dětem věnujte více pozornosti. odpoledne ohlídejte roztržitost vrcholící lunární čtvrti. Na podvečer se těšte a nastavte náruč, protože optimistický Jupiter rozdává štěstí a podpoří i dobrou zábavu. O domov se nyní postaráte skvěle. Vařte, pečte, perte, šijte a dělejte jakékoliv domácí činnosti. Přizvěte k práci i děti a společně zhotovte nějaké ty dobroty a pamlsky.

V sobotu dopoledne se sejděte s přáteli nebo naplánujte výlety a jiné aktivity, ať zužitkujete svěžest a nápaditost Uranu. Od odpoledne až do noci buďte ve střehu a raději nic důležitého neřešte. Agresivní Mars a manipulativní Pluto podsouvají konflikty, zamlčují fakta, spřádají podvody a vše se snaží zničit (večer působí nejsilněji). V podvečer je sice vnímavý Neptun snaží věci uchlácholit, ale příliš šancí nemá. Pozornost upoutáte v zelenkavé a modrozelené barvě. Zalíbíte se rovněž v oranžové, jahodové a výrazné rusé. Doplňte šperky ve starostříbře.

Do aromalampy kápněte esence klidnící psychiku: jasmín, růžové dřevo, ylang-ylang, ale i hřejivou mateřídoušku či geránium. O akčnost požádejte granát, o intuici měsíční kámen, o uklidnění a optimismus olivín.

V neděli v 1:24 hodin Měsíc vstupuje do Lva. Za oslnivého Měsíce ve Lvu se ve svém volnu věnujte společenským aktivitám a pro děti připravte dětskou party.

Večer se sejděte s kamarády, nasmějete se a uvolníte. Uvědomte si, že středem pozornosti nemusíte být stále jen vy. Kontrolujte své finanční možnosti (Lev je marnotratný), ať vás druhý den nezaskočí prázdná peněženka. Buďte obezřetní a nic podstatného neřešte! Mars a Pluto udržují celospolečenské napětí, manipulují, útočí a podvádějí. Za Měsíce ve Lvu nemusíte kontrolovat přijaté kalorie, protože organismus vše rychle spaluje. Pokud půjdete nakupovat, vezměte s sebou partnera a stavte se ve zlatnictví pro nějakou “maličkost” (Lev rád nakupuje zlato).

Dopřejte si uvolňující masáž zad, pobyt v sauně nebo ne vířivce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta MěsícKarta Měsíc

Se symbolikou Měsíce jsme se ve Velké Arkáně už několikrát setkali. Jenže zatímco například na kartě Velekněžky nebo Vozu nám ukazuje moc a sílu našeho podvědomí, na samotné kartě Měsíce