Luna radí na víkend

V pátek úzkostlivou Lunu v Raku potěšte úsměvem a malou pozorností. Buďte ke svému okolí vstřícní a chápaví. Věnujte se rodině a společně navštivte prarodiče a sourozence. Pochopte však, že pubescenti s vámi za ručičku chodit nebudou a že je vaše starostlivost otravuje. Nicméně vnímavé zázemí domova potřebují i oni.

Malým dětem věnujte více pozornosti. odpoledne ohlídejte roztržitost vrcholící lunární čtvrti. Na podvečer se těšte a nastavte náruč, protože optimistický Jupiter rozdává štěstí a podpoří i dobrou zábavu. O domov se nyní postaráte skvěle. Vařte, pečte, perte, šijte a dělejte jakékoliv domácí činnosti. Přizvěte k práci i děti a společně zhotovte nějaké ty dobroty a pamlsky.

V sobotu dopoledne se sejděte s přáteli nebo naplánujte výlety a jiné aktivity, ať zužitkujete svěžest a nápaditost Uranu. Od odpoledne až do noci buďte ve střehu a raději nic důležitého neřešte. Agresivní Mars a manipulativní Pluto podsouvají konflikty, zamlčují fakta, spřádají podvody a vše se snaží zničit (večer působí nejsilněji). V podvečer je sice vnímavý Neptun snaží věci uchlácholit, ale příliš šancí nemá. Pozornost upoutáte v zelenkavé a modrozelené barvě. Zalíbíte se rovněž v oranžové, jahodové a výrazné rusé. Doplňte šperky ve starostříbře.

Do aromalampy kápněte esence klidnící psychiku: jasmín, růžové dřevo, ylang-ylang, ale i hřejivou mateřídoušku či geránium. O akčnost požádejte granát, o intuici měsíční kámen, o uklidnění a optimismus olivín.

V neděli v 1:24 hodin Měsíc vstupuje do Lva. Za oslnivého Měsíce ve Lvu se ve svém volnu věnujte společenským aktivitám a pro děti připravte dětskou party.

Večer se sejděte s kamarády, nasmějete se a uvolníte. Uvědomte si, že středem pozornosti nemusíte být stále jen vy. Kontrolujte své finanční možnosti (Lev je marnotratný), ať vás druhý den nezaskočí prázdná peněženka. Buďte obezřetní a nic podstatného neřešte! Mars a Pluto udržují celospolečenské napětí, manipulují, útočí a podvádějí. Za Měsíce ve Lvu nemusíte kontrolovat přijaté kalorie, protože organismus vše rychle spaluje. Pokud půjdete nakupovat, vezměte s sebou partnera a stavte se ve zlatnictví pro nějakou “maličkost” (Lev rád nakupuje zlato).

Dopřejte si uvolňující masáž zad, pobyt v sauně nebo ne vířivce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

LakšmíLakšmí

Lakšmí je bohyně bohatství, štěstí a prosperity ve všech rozlišných formách, nejen finanční a materiální. Je ztělesněním krásy, půvabu, harmonie a přitažlivosti. Lakšmí je krásou samotného světa a všechno, co

HeřmánekHeřmánek

Další letní bylinou je HEŘMÁNEK (Matricaria chamomilla). Tradičně byl heřmánek spojován se Sluncem, už staří Egypťané zasvětili rostlinu jako posvátnou bohu Ra. Sladkou vůni používal tento národ jako parfém. Jako