Luna radí na víkend

V pátek nad ránem spokojeně spěte pod dohledem Jupiteru, ráno vás však konfliktní Mars nenechá dospat. Pokud vstáváte brzy, zapracujte na celkové stabilitě a nenechte se jím vyprovokovat. V podvečer neprohloupíte, pokud půjdete za přáteli, neboť nápaditý Uran se postará o dobrou zábavu. Ozdravte svůj organismus a stravujte se snadno dostupnou čerstvou zeleninou a ovocem. Do salátů a pomazánek nakrájejte bylinky, do hlavních pokrmů přidejte sójové maso. Strávníky potěšte malinami se šlehačkou.

Konzumujte lehkou stravu, méně solte a dostatečně pijte (v horku potřebujete 3-4 l tekutin denně).

V sobotu vstupuje Měsíc v 5:19 do Berana. Bezelstný a prudký Měsíc v Beranu okamžitě vše vykřičí do světa. Směje se na plné kolo a za minutku vybuchne vzteky. Zachovejte si nadhled. Nejdřív přemýšlejte, pak jednejte. Učte se umění diplomacie a strategie. Hádkám se vyhněte, nic jimi nevyřešíte. Raději o víkendu jeďte na chaty a radujte se s kamarády. Napětí uvolníte při veselé zábavě, tanci a sportování.

Zvolněte zrychlené tempo a projděte se v přírodě či v parku, ať odstraníte stres. S pomocí impulzivní energie beraního Měsíce zvládnete základní úklid dřív, než se nadějete. Díky tomu vyšetříte volný čas pro své aktivity. Práci vyžadující trpělivost odložte.

Během nedělního dne víc pečujte o koncentraci, kterou narušuje konflikt Slunce s Jupiterem. Zesiluje nesoustředěnost, nespokojenost a nesoudnost. Na večer si naplánujte společné chvilky s partnerem nebo milostnou schůzku, ať si naplno vychutnáte láskyplnou něhu a vnímavost Venuše (dobře se budete cítit i v rodinném kruhu či s přáteli). Zharmonizujte se v koupeli s esencí jedle či geránia (rozmíchejte je předem v mléce nebo oleji, ať se natáhnou do kůže. Pečujte o oči. Na ranní oteklá víčka přiložte obklady z třezalky.

Unavený zrak večer zklidněte studeným odvarem ze světlíku. Na zahrádkách likvidujte plevel, škůdce a plísně. Sekejte trávníky, zastřihněte ploty, hned tak nevyrostou. Sušte bylinky na koření (majoránka, libeček, celer, šalvěj), déle si uchovají vůni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

SněženkaSněženka

Sněženky (Galanthus nivalis, anglicky Snowdrop) získaly za posledních několik staletí mnoho lidových jmen. Některá odrážela jejich vzhled, některá pověry s nimi spojené a některá jejich neobvyklou dobu kvetení. Jsou synonymem

Karta sílaKarta síla

Pojďme se dnes v dalším díle našeho seriálu o Velké Arkáně podívat na kartu Síla.Co Síla znamená pro vás? Na obrázku vidíme ženu, jak pevně ale jemně svírá tlamu lva.