Luna radí: novoluní ve štíru

V pondělí s intuitivní Lunou ve Štíru za Novoluní, které vrcholí v 10:27 hodin, pátrejte po záhadách života, vydejte se do tajuplných zřícenin hradů nebo meditujte u zatopených lomů. Projděte se v lese, hledejte houby a přitom přemítejte o tom, jaké změny chcete v životě udělat.

Hlavně nikoho neprovokujte, štíří ocásek je pěkně pichlavý. Štíru vládne živel vody, jsou to lidé s nesmírně silnou vůlí, citoví, věrní, hloubaví, loajální, výkonní a vytrvalí, ale mohou být také přecitlivělí, žárliví, pomstychtiví, podezíraví a despotičtí. Jejich heslem je prociťuji, toužím, vyžaduji a ovládám.

Novoluní je nejvhodnější doba pro kouzla, která jsou spojena se vznikem nových věcí, například pozitivní přivolávání, které máte naplánováno na více dní, je ideální zahájit v den novu a pak pokračovat v dalších dnech klidně až do úplňku. Z rituálů doporučuji zaměřit se na ochranu před negativními energiemi, odstranění dluhů, přivolání lásky, doplacení hypotéky či zaplacení účtů.

Celý den počítejte s podporou povídavého a svěžího Merkuru i láskyplně Venuše. Pomohou vám snáze projít dopoledne vrcholícím Novoluním, které zatěžuje psychickou kondici. V podvečer si vychutnejte vnímavost a něhu Neptunu. Po celé pondělí držte očistný půst (za Novoluní ve Štíru má výrazný efekt).

Celý den nic nejezte, pouze pijte dostatek vody energetizované křišťálem nebo šungitem a bylinné čaje. Jako alternativu zvolte ovocné či zeleninové dny. Saláty ochuťte křenem, česnekem nebo pálivými papričkami.

Zaujmete vyzývavou a ostrou kombinací černé s červenou, samostatnou tajuplnou černou se stříbrnými šperky či vnímavou šedomodrou barvou. Preferujte afrodiziakální esence: kombinaci aktivizující litsey cubeby s omamným ylang-ylangem nebo meditativní santal a myrthu. Z kamenů požádejte obsidián o ochranu, tygří oko o sebedůvěru a šungit o vitalitu. Kytičkám poskytněte hojnou zálivku a milé slovo (i ony ho za Novu potřebují). Pak klidně lenošte a při tom si udělejte pořádek ve svých myšlenkách a pocitech.

Krásné Novoluní vám za tým Estärä přeje Káťa Poháry plné magie 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Svátky v březnuSvátky v březnu

Průběh roku je pro každou čarodějku velmi důležitý, protože v něm probíhá samostatný koloběh života a umírání, ve kterém se tvář velké bohyně projevuje obzvlášť zřetelně. Je velmi důležité, aby

OsikaOsika

Osika obecná, známá také jako topol osika (Populus tremula, angl. Poplar), je považována za “strom lidí”.A ačkoli nepatří mezi rostliny běžně využívané v magii a folklóru, jistou pozornost si určitě