Luna radí: novoluní ve štíru

V pondělí s intuitivní Lunou ve Štíru za Novoluní, které vrcholí v 10:27 hodin, pátrejte po záhadách života, vydejte se do tajuplných zřícenin hradů nebo meditujte u zatopených lomů. Projděte se v lese, hledejte houby a přitom přemítejte o tom, jaké změny chcete v životě udělat.

Hlavně nikoho neprovokujte, štíří ocásek je pěkně pichlavý. Štíru vládne živel vody, jsou to lidé s nesmírně silnou vůlí, citoví, věrní, hloubaví, loajální, výkonní a vytrvalí, ale mohou být také přecitlivělí, žárliví, pomstychtiví, podezíraví a despotičtí. Jejich heslem je prociťuji, toužím, vyžaduji a ovládám.

Novoluní je nejvhodnější doba pro kouzla, která jsou spojena se vznikem nových věcí, například pozitivní přivolávání, které máte naplánováno na více dní, je ideální zahájit v den novu a pak pokračovat v dalších dnech klidně až do úplňku. Z rituálů doporučuji zaměřit se na ochranu před negativními energiemi, odstranění dluhů, přivolání lásky, doplacení hypotéky či zaplacení účtů.

Celý den počítejte s podporou povídavého a svěžího Merkuru i láskyplně Venuše. Pomohou vám snáze projít dopoledne vrcholícím Novoluním, které zatěžuje psychickou kondici. V podvečer si vychutnejte vnímavost a něhu Neptunu. Po celé pondělí držte očistný půst (za Novoluní ve Štíru má výrazný efekt).

Celý den nic nejezte, pouze pijte dostatek vody energetizované křišťálem nebo šungitem a bylinné čaje. Jako alternativu zvolte ovocné či zeleninové dny. Saláty ochuťte křenem, česnekem nebo pálivými papričkami.

Zaujmete vyzývavou a ostrou kombinací černé s červenou, samostatnou tajuplnou černou se stříbrnými šperky či vnímavou šedomodrou barvou. Preferujte afrodiziakální esence: kombinaci aktivizující litsey cubeby s omamným ylang-ylangem nebo meditativní santal a myrthu. Z kamenů požádejte obsidián o ochranu, tygří oko o sebedůvěru a šungit o vitalitu. Kytičkám poskytněte hojnou zálivku a milé slovo (i ony ho za Novu potřebují). Pak klidně lenošte a při tom si udělejte pořádek ve svých myšlenkách a pocitech.

Krásné Novoluní vám za tým Estärä přeje Káťa Poháry plné magie 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

MákMák

Rod máků (Papaver) se vyznačuje mnoha krásně kvetoucími druhy. Květ máku má dlouhou historii v mnoha kulturách. Ve Velké Británii je znám jako vzpomínka na ty, kteří zemřeli v boji