Luna radí od pondělí do čtvrtka

V pondělí celý den zvyšte nadhled a dbejte na stabilitu. Mars a Neptun nejenže zvyšuje stres a bolavost, ale zesilují i iluze a konfliktnost. Večer zpozorněte, Pluto manipuluje a vše kazí naschvály. Slunce se snaží vše urovnat úsměvem. Diplomatický a harmonický Měsíc ve Vahách touží po dokonalém partnerství.

Snažte se a pozvěte své milé do zámeckého parku, na výlet parníkem, komorní koncert či výstavu fotografií. S přáteli si dopřejte neobvyklý druh kávy nebo návštěvu tiché vinárničky a popovídejte si o filmech, literatuře a umění. Hádky a spory odložte. Atmosféru narušíte i zvýšeným hlasem.

Váhy hodnotí jídlo očima, takže dbejte na estetiku prostředí a vkusnou úpravu stolu a pokrmů. Nabídněte větší výběr příloh a dipů, doplňte bohatou zeleninovou oblohou. Odpoledne potěšíte vídeňskou kávou, šlehačkovým pohárem s borůvkami nebo ledovými ovocnými shaky.

Nepropásněte jeden z nejlepších termínů pro krášlení a objednejte se do kosmetických salónů na výživné pleťové masky, na masáž obličeje, permanentní make-up, modeláž nehtů, barvení nebo nastavování vlasů. S výsledky budete velmi spokojeni. Doma pleť a vlasy osvěžte růžovou vodou, na obličej na chvíli rozložte plátky čerstvých okurek a poté vmasírujte hydratační krém.

Pečlivě vybírejte barvy a dobře se slaďte. zalíbíte se v jemné modré, chladnější zelené, fialkové a růžové. Do aromalampy kápněte esenci růže (harmonizuje psychiku, rozpouští úzkosti, dokonce stimuluje srdce). Případně zvolte růžové dřevo, citron nebo mátu. Safír požádejte o čistotu mysli, fluorit o celkovou harmonii a růžový turmalín o odstranění emotivních bloků.

Nezatěžujte sebe ani okolí nudnými a špinavými úklidovými pracemi. Luna ve Vahách je totiž estét. Raději si kupte do bytu či na sebe něco pěkného, ať vám to sluší.

V úterý vstupuje v 1:22 Měsíc do Štíra. S intuitivní Lunou ve Štíru rychle vycítíte pocity ostatních a snáze naleznete optimální řešení problémů. Vyslovte před usnutím svá přání (šance na splnění jsou velká). Ohlídejte si vztahovačnost a žárlivost. Platí dvojnásob, že podobné se přitahuje. Škrtněte všechny černé myšlenky a pozitivně se nalaďte, ať prožijete příjemné chvíle doma, s přáteli i ve společnosti.

Počítejte s citově náročnými dny. Bolavá Venuše, urážlivý Jupiter, konfliktní Mars a rozladěný Neptun vytvářejí velmi nespokojenou atmosféru, slzy mají na krajíčku a konflikty hrozí na každém kroku. Tak našlapujte po špičkách a k partnerům se chovejte mile (situace bude nejvíc vyhrocený ve středu ráno). Dopoledne se klidně pusťte do dlouho odkládaných činností. Výkonný Saturn vás podpoří vůlí a disciplínou.

Z čerstvých bylinek připravujte napářky (nálev kopřivy či kostivalu) i výživné zábaly (rostlinky rozmixujte). Pro normální pleť použijte mátu, kontryhel a kopřivu, pro mastnou řebříček či šalvěj, pro suchou kostival a netřesk. Vlasům zvyšte lesk březovou koupelí, nehty posilněte silným odvarem kopru. Lázeň si ovoňte esencí levandule, rozmarýnu a jalovce.

Ve středu od odpoledne si užívejte vstřícné a akční klima dané Marsem a Plutem. Večer je ovlivněn povídavým a vtipným Merkurem. Poté nepodlehněte zbrklosti a zkratovitému myšlení Uranu. Pracujte s vodou. Snáze odstraníte zatvrzelé skvrny. Vyrábějte ovocné šťávy a bylinkové octy. Využijte štíří intuice a porozhlédněte se po věcech, které již dlouho postrádáte.

V 11:01 Slunce vstoupí do Panny. Zaujměte extravagantními modely v černé barvě a v její kombinaci s červenou. Zalíbíte se v jemném modravém ladění s přírodními či stříbrnými šperky. Vybírejte esence pronikající pod povrch: santal, opium, ylang-ylang, nerol. S duhovým obsidiánem prozkoumáte hloubky duše, s tygřím okem rozboříte společenské bariéry a kyanit požádejte o očistu mysli.
Hojně zalévejte a nezapomeňte na kytičky doma. Hnojte pro rychlý účinek. Sázejte, daří se všemu – rostlinky budou plodné a odolné. Sbírejte květy a listy bylin, mají štíří sílu.

Ve čtvrtek v 10:07 vstupuje Měsíc do Střelce a v 11:57 nastává 1. čtvrť. Za neposedného Měsíce ve Střelci se těšte na dny plné dobrodružství a poznávání. Vydejte se na výlety, navštivte hrady, prohlédněte si zajímavé expozice a pobavte se při vystoupení šermířů či kejklířů. Sbalte si stan nebo spěte pod širákem, toulejte se přírodou a večer si na ohníčku uvařte něco k snědku. Počítejte s tím, že děti jsou jako z divokých vajec. Čeká vás vstřícné a akční klima darované Marsem a Plutem. Nad ránem Neptun a Mars zpříjemní spánek. Rano využijte přízeň Pluta. Za dopoledne ohlídejte těkavost lunární čtvrti. V podvečer počítejte s průtahy kvůli Saturnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta Eso HolíKarta Eso Holí

ESO HOLÍ Eso holí zosobňuje ryzí podstatu elementu ohně (tedy živlu příslušejícího holím). Jako každé eso je zvěstovatelem něčeho nového, ať už je to nový impulz, myšlenka či akce. Esa