Luna radí od pondělí do čtvrtka

V pondělí celý den zvyšte nadhled a dbejte na stabilitu. Mars a Neptun nejenže zvyšuje stres a bolavost, ale zesilují i iluze a konfliktnost. Večer zpozorněte, Pluto manipuluje a vše kazí naschvály. Slunce se snaží vše urovnat úsměvem. Diplomatický a harmonický Měsíc ve Vahách touží po dokonalém partnerství.

Snažte se a pozvěte své milé do zámeckého parku, na výlet parníkem, komorní koncert či výstavu fotografií. S přáteli si dopřejte neobvyklý druh kávy nebo návštěvu tiché vinárničky a popovídejte si o filmech, literatuře a umění. Hádky a spory odložte. Atmosféru narušíte i zvýšeným hlasem.

Váhy hodnotí jídlo očima, takže dbejte na estetiku prostředí a vkusnou úpravu stolu a pokrmů. Nabídněte větší výběr příloh a dipů, doplňte bohatou zeleninovou oblohou. Odpoledne potěšíte vídeňskou kávou, šlehačkovým pohárem s borůvkami nebo ledovými ovocnými shaky.

Nepropásněte jeden z nejlepších termínů pro krášlení a objednejte se do kosmetických salónů na výživné pleťové masky, na masáž obličeje, permanentní make-up, modeláž nehtů, barvení nebo nastavování vlasů. S výsledky budete velmi spokojeni. Doma pleť a vlasy osvěžte růžovou vodou, na obličej na chvíli rozložte plátky čerstvých okurek a poté vmasírujte hydratační krém.

Pečlivě vybírejte barvy a dobře se slaďte. zalíbíte se v jemné modré, chladnější zelené, fialkové a růžové. Do aromalampy kápněte esenci růže (harmonizuje psychiku, rozpouští úzkosti, dokonce stimuluje srdce). Případně zvolte růžové dřevo, citron nebo mátu. Safír požádejte o čistotu mysli, fluorit o celkovou harmonii a růžový turmalín o odstranění emotivních bloků.

Nezatěžujte sebe ani okolí nudnými a špinavými úklidovými pracemi. Luna ve Vahách je totiž estét. Raději si kupte do bytu či na sebe něco pěkného, ať vám to sluší.

V úterý vstupuje v 1:22 Měsíc do Štíra. S intuitivní Lunou ve Štíru rychle vycítíte pocity ostatních a snáze naleznete optimální řešení problémů. Vyslovte před usnutím svá přání (šance na splnění jsou velká). Ohlídejte si vztahovačnost a žárlivost. Platí dvojnásob, že podobné se přitahuje. Škrtněte všechny černé myšlenky a pozitivně se nalaďte, ať prožijete příjemné chvíle doma, s přáteli i ve společnosti.

Počítejte s citově náročnými dny. Bolavá Venuše, urážlivý Jupiter, konfliktní Mars a rozladěný Neptun vytvářejí velmi nespokojenou atmosféru, slzy mají na krajíčku a konflikty hrozí na každém kroku. Tak našlapujte po špičkách a k partnerům se chovejte mile (situace bude nejvíc vyhrocený ve středu ráno). Dopoledne se klidně pusťte do dlouho odkládaných činností. Výkonný Saturn vás podpoří vůlí a disciplínou.

Z čerstvých bylinek připravujte napářky (nálev kopřivy či kostivalu) i výživné zábaly (rostlinky rozmixujte). Pro normální pleť použijte mátu, kontryhel a kopřivu, pro mastnou řebříček či šalvěj, pro suchou kostival a netřesk. Vlasům zvyšte lesk březovou koupelí, nehty posilněte silným odvarem kopru. Lázeň si ovoňte esencí levandule, rozmarýnu a jalovce.

Ve středu od odpoledne si užívejte vstřícné a akční klima dané Marsem a Plutem. Večer je ovlivněn povídavým a vtipným Merkurem. Poté nepodlehněte zbrklosti a zkratovitému myšlení Uranu. Pracujte s vodou. Snáze odstraníte zatvrzelé skvrny. Vyrábějte ovocné šťávy a bylinkové octy. Využijte štíří intuice a porozhlédněte se po věcech, které již dlouho postrádáte.

V 11:01 Slunce vstoupí do Panny. Zaujměte extravagantními modely v černé barvě a v její kombinaci s červenou. Zalíbíte se v jemném modravém ladění s přírodními či stříbrnými šperky. Vybírejte esence pronikající pod povrch: santal, opium, ylang-ylang, nerol. S duhovým obsidiánem prozkoumáte hloubky duše, s tygřím okem rozboříte společenské bariéry a kyanit požádejte o očistu mysli.
Hojně zalévejte a nezapomeňte na kytičky doma. Hnojte pro rychlý účinek. Sázejte, daří se všemu – rostlinky budou plodné a odolné. Sbírejte květy a listy bylin, mají štíří sílu.

Ve čtvrtek v 10:07 vstupuje Měsíc do Střelce a v 11:57 nastává 1. čtvrť. Za neposedného Měsíce ve Střelci se těšte na dny plné dobrodružství a poznávání. Vydejte se na výlety, navštivte hrady, prohlédněte si zajímavé expozice a pobavte se při vystoupení šermířů či kejklířů. Sbalte si stan nebo spěte pod širákem, toulejte se přírodou a večer si na ohníčku uvařte něco k snědku. Počítejte s tím, že děti jsou jako z divokých vajec. Čeká vás vstřícné a akční klima darované Marsem a Plutem. Nad ránem Neptun a Mars zpříjemní spánek. Rano využijte přízeň Pluta. Za dopoledne ohlídejte těkavost lunární čtvrti. V podvečer počítejte s průtahy kvůli Saturnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související

Karta HvězdaKarta Hvězda

Po dvou náročných kartách, které otřásly naším světem v základech, tu máme Hvězdu, jež přichází jako léčivý chladivý obklad, který si přiložíme na rozpálené, bolestí pulsující čelo, a zatímco si